Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet, hogy a macskám...

Hogy lehet, hogy a macskám utálja, ha fotózom?

Figyelt kérdés

Imádja a simit, teljesen el tud lazulni tőle, de mikor a telefonommal elkezdem venni őt, azonnal elfordul vagy el is megy. Honnan tudja, mit csinálok és miért zavarja?


Alapból a telefonommal nincsen baja, csak az idegesíti, ha kamerázom is őt. Mintha zavarba jönne vagy nem tudom.


2021. szept. 25. 10:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%

4-es annyibol nem mond hulyeseget hogy ha vakut hasznal akkor az zavaro de videozza. A mobilnak van hangkibocsajtasa a macska érzékeli amit az ember nem es ez számára zavaro, ijeszto vagy idegesito a mobil hangja de ugye a kulonbozo mikrohullamokat is erzekelheti ha wifi vagy adathasználat be van kapcsolva.


A macska látása és hallása olyan spektrumon mozog ami joval fejlettebb az emberétől.

2021. szept. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, igazából én is főleg arra gondoltam, hogy mikor elkezdem őt kamerázni, BENNEM változik meg valami, a testbeszédem vagy nem tudatosan olyan jeleket küldök felé, amit ő fenyegetőnek érez.


Vakut sosem használok, az tudom, hogy nagyon zavaró lenne szegénynek.


Azt gondolom, hogy az állatok sokkal jobban érzik a kütyük rádiójeleit meg egyebeket, de ők is sajnos annyira körül vannak véve elektronikával, hogy nem hinném, hogy az bármi pluszt hozzáadna, amikor a telefonomon elindítom a kamerát. Az az alkalmazás semmilyen jelet nem bocsát ki.

2021. szept. 25. 12:36
 13/14 anonim ***** válasza:
22%
Mijáú, ne az én lájkjaimból akarj megélni, szerezz magadnak életet addig is itt a púzóm gyökér! :D :D :D
2021. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%
Hogy te mekkora suttyó lehetsz 13.
2021. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!