Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szeret a macskám engem...

Miért szeret a macskám engem jobban mint bárki mást a családomból?

Figyelt kérdés
Fehér perzsa felmenőkkel rendelkező elfajzott vérfertőzés MENTES még nem ivartalanított fekete európai rövidszőrü (egyébként hosszú) kandúr 1 éves. Nem én vagyok a családban a legkisebb se a legnagyobb nem is én ettem rendszeresen csak úgy néha. Minden nap simogatom játszom vele, de semmi különös. Mégis csak engem követ és konkrétan mindentől retteg kivéve tőlem. Egyszer még attól is megijedt, hogy öntötték a száraztápját. Lehet, hogy közevan az irántam érzett szeretetének ahhoz, hogy amikor lenyúzódott a bőr a farkáról és rohanunk az állatorvoshoz én nyugtattam útközben és anputálás után én babusgattam?

2021. szept. 26. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Lehetséges
2021. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Valószínűleg azért szeret téged annyira, mert te foglalkozol vele a legtöbbet.

Ugyan ezt teszi az én kutyám is:

Mást megugat, ha engem lát, akkor meg megfelé bolondul. Ugrál, játszana, nagyon boldog!


Amikor még kölyökkutya volt, rengeteget játszottam vele, és most is, amikor csak tehetem, játszunk!

Persze ez a szeretet kölcsönös, hisz én is szinte mindig jutalmazom a szeretetét jutalomfalatokkal, szép méretes darabokkal!

2021. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Várjál, ezt próbálom értelmezni.

"Fehér perzsa felmenőkkel rendelkező elfajzott vérfertőzés MENTES még nem ivartalanított fekete európai rövidszőrü"


Európai rövidszőrű = sima házimacska

Perzsa felmenőkk rendelkező = hosszú szőrjegyes

Elfajzott vérfertőzés mentes = ???

Itt kiégtem, bocsi. :D Macskáéknál nincs ilyen, hogy vérfertőzés, őket nem érdeklik a rokoni viszonyok, ösztönből párosodnak, nem élvezetből.

Házimacska esetén meg, pláne ha a felmenők kijárósok, max abban lehetsz biztos, hogy a születendő kölyök macska lesz.


Egyébként vannak egygazdás macskák, ez személyiség kérdése. Ő kiválasztott téged és téged tekint gazdinak. Becsüld meg, hogy méltónak talál! :)

2021. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Te voltál vele mikor szüksége volt valakire, támaszra és legfőképp gondoskodásra, így örök hálát érez. Legyetek nagyon boldogok és soha ne add oda senkinek! :)
2021. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3-mas. Tudom, hogy nem érdekli őket a vérfertőzés, de lehet rá figyelni, hogy ne legyen: ivartalanítás a hím és nőstény nem rokonok, Egyszerre csak egy macska van... Szomorú ha te nem ügyelsz, hogy ne legyen vérfertőzés.
2021. szept. 27. 14:58
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
5, Szomorú, hogy te egyáltalán szaporítasz, az én macskáim speciel ivartalanítva vannak. 🤷‍♀️
2021. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os miért lenne szomorú? Ez a legjobb dolog a világon, hogy minden évben láthatok pár csöpp macskát aki szép lassan megnő majd majd elviszik egy jó helyre. Mi olyan rosz ebben? 2 macskának van az anya és a fia. Most tabláttával védtük ki a verfertőzést.
2021. szept. 27. 16:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Így is van elég macska, nem kéne szapórítani
2021. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-as kereslet alapján nincs elég. Mindíg elviszik. A kóbor macskák meg hasznosak kártevő mentesítők. Igaz ha túl sok van az tényleg nem jó.
2021. szept. 27. 17:16
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Macskamentőknél vagyok önkéntes. Ebben a percben is 22 macskának próbálunk gazdát találni, néhány hetes apróságtól kezdve azokig, akikre sok-sok hónap alatt egyetlen megkeresés se jött.

Minden egyes hajjdecuki "jó helyre kerülő" kismacskáddal egy megmentésre várótól veszed el az esélyt.

És hosszas várólistánk van olyankkal, akiket nem tudtunk behozni az utcáról...


Kicsit belegondolhatnál más helyzetébe.

2021. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!