Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egyedül lehetne hagyni így a...

Egyedül lehetne hagyni így a macskákat 3 hétre?

Figyelt kérdés

- 2 nagyobb darab automatikusan újra töltő víz ÉS étel táljuk van


-a macska alom tisztítja önmagát



2021. szept. 28. 11:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%
Magát a házat üresen sem merném 3 hétre magára hagyni (csőtörés, gázszivárgás, villámcsapás vagy bááármi, mert hogy pont akkor szokott ilyen történni, mikor üres a lakás...). Össze is verekedhetnek a cicók, az egyik kikarmolja a másik szemét vagy egyéb harapás,ami azért pár nap alatt kezelés nélkül szépen el tud fertőződni... Arról ne is beszéljünk, hogy ha betegség tör rájuk vagy hasmenés vagy bááármi. Szóval nagy felelőtlenség lenne. Napi vagy kétnapi ránézés alap lenne.
2021. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
93%
Plusz bármikor elromolhat az automatikus újratöltő vagy az alomtisztító... Fel is boríthatják - azért két macska bármire képes.
2021. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
92%
3 hetre biztos hogy nem... az rengeteg ido... meg a lakast sem hagyom 3 hetre uresen
2021. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
91%

Naponta 1x valaki nezzen rajuk, csak ugy!

Ha ez nem megoldhato, akkor panzio vagy ismeros, aki befogadja oket addig.

2021. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
92%

Ne!

Kérj meg valakit, akiben megbízol, hogy nézzen rájuk, 3 hét nagyon sok idő, ahogy sokan írták akár betegek is lehetnek, bármi bajuk lehet.

2021. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha többen vannak talán működhet egy ideig, de a 3 hét nagyon durva... Én egyszer egy hétre hagytam otthon a cicát, úgy hogy minden nap átment hozzá egy ismerősöm. Adott neki kaját, friss vizet és elücsörgött ott vele egy picit. De így is nagyon megviselte. Mikor hazaértem elbújt előlem az ágy alá, fújt rám.... Kb egy óra telt így el, utána peidg alig tudtam levakarni magamról, olyan boldog volt hogy végre otthon vagyok. :) De azért az első reakciójából jól látszott hogy nagyon megviselte az a hét. Azóta még egyszer hagytam ott ugyanígy, 3 éjszakára, akkor nem volt gond, ez úgy tűnik még belefért a tűréshtatárába.

Szóval szerintem igen, valószínűleg túlélnék a dolgot, de rettenetesn megviselné őket. 3 hét nagyon-nagyon sok idő, főleg hogy ők azt sem értik mi történik, haza mész-e még valaha... Megteheted, megmaradnak, de kegyetlen.

2021. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
87%

Az öntisztítós macska wc-ből is ki kell szedni az ürüléket,csak nem az alomból hanem az alsó tárolóból..

Az önitató se hiszem,hogy rá van kötve egy csapra és úgy tölti újra magát,az ételtároló se hiszem,hogy 3 macskának 3 hétnyi eledelt tud tárolni.


3 hét alatt biztos,hogy megtelik a macska wc tartája 3 macskától,biztos,hogy büdös lesz ott,fertőzés veszély és ráadásul 3 hétig ki nyit majd ott ablakot a friss levegőért,ki zárja be,ha vihar van?

Felügyelet nélkül 3 hetet nem.

Még egy pár napra azt mondom,hogy oké,de még egy hét is sok lenne így.


Add be panzióba őket,vagy keress valakit aki bejár hozzájuk pár naponta legalább.

2021. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
89%

Ennyi idő tényleg nagyon sok nekik egyedül. Nekem egy szuper lusta brit cicusom van, ő nem hogy a nap felét, inkább a nagyrészét átalussza, mégis 24 óránál tovább nem hagyjuk egyedül.


Rengeteg cicaszitter vagy panzió közül lehet választani, vagy egy kedves ismerős is lehet, aki vállalja hogy meglátogatja őket napi rendszerességgel. Én is csináltam már ilyet, mikor a szomszédaink elutaztak, naponta egyszer átmentem, kaja víz utántölt, egy kis játék, alomtakarítás, szerintem bárki meg tudja csinálni ha elmagyarázod nekik :)

2021. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Sajnos nem lehetséges nálunk sem a panzió sem az hogy bárkit is ide hívjunk. Nekünk is ezek voltak az első gondolataink természetesen, több mindenre gondoltunk, kikerestük de ezek sajnos nem kivitelezhetőek jelenleg nálunk a mi helyzetünkben.


Ha veszünk hozzá 1-1 extra darabot (macska wc + etető + ivó tál csak kitart 3 hétig ha van több belőlük

2021. szept. 28. 19:24
 20/28 anonim ***** válasza:
72%
Akkor nem értem miért tetted ki egyáltalán a kérdést. Szegény cicák. :/
2021. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!