Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi a lesz a macskám élet...

Mennyi a lesz a macskám élet tartalma?

Figyelt kérdés
Most lett 1 éves a télen ki szeretnénk ivartalanítani. Kandúr, bizonyítottan nem vérfertőzött, főként európai rövid szőrű vér van benne, de apja európai egzotikus rövid szőrű és perzsa volt a déd anyja szóval még keverék is (leírtam hátha ez is jelent valamit) Most se megy el a háztól hát majd akkor amikor ki lesz ivartalanitva. Kinti macska. Egésznak alszik azt se tudja mi van a szomszédban. Nincs elhízva, de van rajta egy kis felesleg (éppen, hogy az egészséges zónában van) társasága is van van egy másik macska is. Légyszi csak az írjon aki nem kötekedni akar köszi :)

2021. szept. 28. 17:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
49%

Élettartam.* Béke.


Amúgy sok mindentől függ. Kinti, ivartalanított macskáim voltak, általában 10-12 évet megéltek, de már én is bent tartom a mostanit, 8 éves.

2021. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
38%
Kinti macskáink csak 2-3 évet éltek, ivarosan. 2 kinti-benti ivartalan macskám verekedés áldozata lett 10-12 évesen. Benti macskám ivartalan, 13 éves volt, leukozisban halt meg. Pár hónap alatt elvitte. Nem tudjuk honnan kapta el, kint sosem volt, csak ha orvoshoz vittük.
2021. szept. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meguntam, hogy egy macskám sem él 2 évnél tovább, akkor úgy döntöttem, hozok egy testvérpárt és ők kizárólag bent fognak élni. Jelenleg 17 évesek és nagyon jól vannak.
2021. szept. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Láttam olyan kinti cicát, aki pár hónapot élt, meg olyat is, aki kb. 20 évet. Igaz, utóbbi élete utolsó 2-3 évét bent töltötte már, mert süket volt meg rosszul is látott, így már nem engedték ki. Szóval igazából teljesen lutri. Nálunk régen 3-4 évig volt meg egy macsek, anyám sajnos nem volt hajlandó őket bent tartani.

Nekem most 2 cicám van, az egyik 7 éves, benti, de kijár, amit szintén anyámnak köszönhetek, mert még nála laktam, mikor ő lett. Elhoztam költözéskor, megpróbáltam beszoktatni teljesen, de nem megy, nem bírja, megőrül a mehetnéktől, akármennyit játszom vele, hiába ivartalanított. Szerencsére ő azért okos, tud magára vigyázni, meg erdő szélén, zsákutcában lakunk, biztonságos, amennyire lehet. A másik cica kölyök még, ő nem lesz kijárós.

2021. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha bonyolult neked akkor ne cifrázd: "Meddig élhet a macskám?"
2021. szept. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
21. vagyok. Az néhány lelkes lepontozó igazán megírhatná, hogy mivel nem értett egyet. Legalább gerinc lenne annyi...
2021. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
74%
Ne vedd magadra, össze-vissza szavazgatnak sokan, vagy csak nem tudnak olvasni rendesen.
2021. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!