Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért lehetnek forgalomban...

Miért lehetnek forgalomban ilyen összetevőjű macskaeledelek?

Figyelt kérdés

"Prémium" kategóriában találok olyan nedves eledeleket, amik krumplit, tojást, rizst, vagy spenótot tartalmaznak. Nem merek venni ezekből, mert úgy tudom, ezeket az ételeket nem, vagy kevésbé tudja megemészteni a macskák gyomra.

Most már azt sem tudom, mit higgyek el, e témával kapcsolatban.


2021. okt. 3. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az eledelben megfelelően feldolgozva kerülnek bele a felsoroltak.Így már meg tudja emészteni a macska.
2021. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

A nedves eledelek ritkán jók, plusz leragad a macska fogaira és fogkövet képeznek. A tápban is megvan minden, csak meg kell találni a legmegfelelőbbet.

De ahogy az egyes írja, a krumplit, rizset spenótot simán meg tudja emészteni a macska. Ahogy a kukoricát is (az enyém mindig kér, ha a kukoricakonzervet kinyitom, de csak párat adok neki).

Inkább konzervet ajánlok, abból pl ezt: [link]

Vagy ez kicsit olcsóbb, de még jó: [link]

Persze vannak ennél sokkal drágábbak és olcsóbbak is, érdemes nézegetni, csak hirtelen ez a kettő ugrott be. Az biztos, hogy boltokban ilyen jókat nem találni, érdemes rendelni.

2021. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is mindig Zooplus-ról rendelek! Ezt a kettőt is ismerem, egyikért sem volt oda a cica. Egyébként, teljesen ugyanaz a kettő, csak a márka különbözik. Több márkanéven is fut ugyanaz az eledel, évek óta innen rendelek.

Igazából az említett krumplis eledelt is itt találtam.

2021. okt. 3. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!