Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befujtam a macskam panzipet...

Befujtam a macskam panzipet bolha es kullancsriasztoval. Tiszta vér lett utana a feje. Nem a bőréből jott a ver hanem a szorebol, tehat merem gondolni, hogy ahogy fujtam úgy haltak meg a bolhak es attol lett veres. Lehetseges ez?

Figyelt kérdés

2021. okt. 6. 14:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges.

Mivel fújtad be csóri cicát?

2021. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Panzipet bolha es kullancsriasztoval.
2021. okt. 6. 14:23
 3/30 A kérdező kommentje:
De nem ő vérzett a szőre lett tiszta vér, merem feltételezni, hogy ahogy a bolhák meghaltak azoknak a vére. Hisz, ha agyon taposok egy bogarat az is vérzik.
2021. okt. 6. 14:23
 4/30 anonim ***** válasza:
96%

Nem, tuti nem a döglött bolha vérzik.

Esélyes, hogy a cicád allergiás a szerre. A helyedben megfürdetném szegényt.

Ugye mikor fújtad, betartottad az utasításokat, és a szemébe, szájába, hallójáratába, nyílt sebbe nem jutott a szer?

2021. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem tudom...nekem egyiktől se lett véres a kutyám. Nem hinném hogy a bolhák úgy halnak meg hogy a vér amit szívtak kifolyik belőlük.
2021. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Termeszetesen betartottam. De a testet is fujtam ahol alig volt bolha, a fején volt egy csomó es a feje lett tiszta ver. De megneztem es nem a bőréből jon a ver.
2021. okt. 6. 14:26
 7/30 A kérdező kommentje:
Hófehér cica, azert ennyire feltűnő.
2021. okt. 6. 14:27
 8/30 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy tele volt csórikám kullanccsal és azok hullottak ki belőle? De ahhoz - szigorúan szerintem - marhasok kullancsnak kellett benne lennie, hogy a bundáján látszódjék a vér.

Biztosan nem a bőre vérzik?

2021. okt. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Biztosan. Ahogy befujtam a szőre elkezdett pirosodni szegenynek, azonnal neztem de a bore teljesen tiszta.
2021. okt. 6. 14:29
 10/30 anonim ***** válasza:
94%

De értsd már meg, hogy ezek a bolha és kullancsriasztók nem olyan szerek, amitől a bolha és a kullancs elvérzésben múlik ki...!

Ha valami vérzik, az egyedül a macskád. Mondjuk volt valami sebe vagy irritált bőrfelülete, amit nem vettél észre, és az kezdett tőle vérezni.

Ha pedig a fejét extrán fújtad, akkor hogy kerülted el, hogy szemébe, orrába, szájába, fülébe ne jusson???

2021. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!