Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Apám 80 %, de van amelyiket...

Apám 80 %, de van amelyiket 90 %-ban májjal eteti csak, évek óta, lesz bajuk?

Figyelt kérdés
Hiába mondjuk. Ezért nem eszem meg a májat, megundorodtam tőle.
2021. okt. 9. 07:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Hogy jön a kérdéshez, hogy te nem eszel májat mert apád a cicákat eteti mindig májjaL? mI ez a 90-80 százalék? Elvesztem a kérdésben.
2021. okt. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Hogy jön ide hogy a macskákat eteti és te nem szereted a májat? Írd már le még1x köszi
2021. okt. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Nincs gond ha sokat eteti májjal de nem mind egy hogyan.

-A máj az igazi macskaétel, minden formájában etethető (kivéve a sertésmájat!).

-A nyers máj hasmenést okozhat azoknál a macskáknál, melyek nincsenek hozzászokva, a főtt máj viszont tömít.


[link]

Viszont azt tényleg nem értem, hogy miért kellett pluszba írnod, hogy te nem eszel májat és emiatt megundorodtál tőle. A kettő nem függ össze szerintem, mert nem közvetlen te kapsz mindig májat gondolom így rá se kéne nézned.:D Meg a kérdéshez hogy kapcsolódik?

2021. okt. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
3-as vagyok és mit mondotok hiába?
2021. okt. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
3-as vagyok, miért lettem lepontozva?
2021. okt. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Te full retardok vagytok?


#1 Százalék-számítás ötödik osztály. Macska eledele 80-90 %-ban máj. De gondolom, ha ide írsz, alap dolgokkal az életben tisztában vagy, mint mit jelent a 90 %, de vannak meglepetések mindig.



Csak odaírtam pluszban, miért, még nem olvastatok az oldalon kiegészítést? Van, aki fél oldalt ír.


Egyébként normális válaszra meg nem is számítok ezek után.

2021. okt. 9. 08:52
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
6.3as voltam és normálisan válaszoltam..csak megkérdeztem utólag.
2021. okt. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 harebell ***** válasza:
75%
Nagyon nem jó nekik, ha szinte csak májat esznek, komoly hiánybetegségeik lehetnek.
2021. okt. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártana neki egy kis változatosság a májban nincs meg minden tápanyag és vitamin amire szüksége van egy macskának adhatnal neki mást is
2021. okt. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A-vitamin túladagolás


Retek büdösek, a szájuk is és fekete trutyi folyik belőlük kaka gyanánt... Tönkremennek...

2021. okt. 10. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!