Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Piacra ki lehet a macskát...

Piacra ki lehet a macskát vinni, hogy elajándékozzák?

Figyelt kérdés
Ilyet láttam és el is vitték a cicát.
2021. okt. 9. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha megtudod oldani, old meg.
2021. okt. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

"Ha megtudod oldani, old meg."


A szemem kifolyt b+.


Helyesen: Ha meg tudod oldani, oldd meg.

2021. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mit kellene megoldani? A kérdés az volt, hogy szabad-e ilyet...
2021. okt. 9. 12:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a piacon nem lehet ilyet már csinálni. Bevinni régen se lehetett, de régebben még a piac előtt voltak állatok így, már azt sem engedik. Persze lehet nálatok ez engedett, ha ott vannak állatok akkor nyilván lehet (ahol nem lehet, ott a biztonsági őr, vagy valami ilyesmi szerepet betöltő személy elküldi őket)
2021. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Kivinni, tárolóra (persze akkor ha szökős de ajánlott) gondoltam. 2-es, egy betűt kihagytam, Úristen, de a kérdésre nem is válaszoltál. xd
2021. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Ilyenről még nem hallottam hogy piacra vigyék szerintem nem is legális, keress neki gazdit inkább a Facebookon vagy kérdezd meg az ismeroseidet.
2021. okt. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk is szoktak ilyet, hogy bolt elé kivitték a parkolóba a kiskutyát és elment azonnal kb.


De nyilván nem legális macskát, kutyát piacon adni, árulni. De nem hiszem, hogy balhéznának. Gondolom sok ember megfordult, könnyebb volt, de nem legális.

2021. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Törvény nem tiltja. A jófogás, fb. stb hely is egyfajta piac, csak netes.
2021. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már régóta nem lehet élő állatot eladni/piacolni csak akkor, ha tenyésztő vagy! A facebookon is jelenteni kell, ha valaki eladásra kínál állatot, hisz törvény tiltja. Ne az állatból gazdagodjatok, hanem munkával.

De a kérdésre válasz: ha csak elajándékozni akarod, akkor lehet, hogy bemehetsz, de nem sok esélye van, hgy el is viszik. Rengeteg a kismacska, szezon van. Ivartalanítsd és nem lesz legközelebb ilyen probléma.

2021. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!