Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS!Miért ilyen a macskám?

SOS!Miért ilyen a macskám?

Figyelt kérdés
Sziasztok!4 napja vettem egy brit hosszúszőrű macskát egy igazolt tenyészetből.Viszont nem mer kimenni a szobámból, fekszik az ágyon, folyamatosan nyávog, kiviszem az alomhoz akkor onnan nem jön ki amíg ki nem viszem.Ez alatt a 4 nap alatt 1 kicsit kakált 2. nap.Azóta semmi, mivel nem mindig vagyok otthon (1-2 órára hagyom néha itthon) csak fekszik bent az ágyba és folyamatosan nyávog.Ma viszont baj történt.Feküdt az ágyamon majd egyszer csak leugrott, nagyon hangosan nyávogott és összefosott mindent.Most rajtavan az almon és egy csomószor fosott és folyton nyávog.Ez azért lenne mert nem mer kimenni?Hogy vehetném rá hogy kimenjen?Se nem eszik, se nem wc-zik, csak akkor ha kézbe kiviszem.Egyébként teljesen egészséges.
2021. okt. 9. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Nem hangzik egészségesnek, én mindenképp kivizsgáltatnám.

Reméljük hogy csak az új hely miatti stressz, de jobb félni mint megijedni.

Elég aggasztó ha egy állat nem akarja magától végezni az alap életfunkciókat mint az evés meg az ürítés, plusz egész nap sír. Valami szerintem nincs rendben.

2021. okt. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Beteg macskát adtak el neked.
2021. okt. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem normális. Lássa állatorvos mielőbb.

Ugye az nem is kérdés, hogy azzal eteted, amit a tenyésztő javasolt?

2021. okt. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Először azt írtam volna, hogy a macskáknak is idő kell míg megszokja az új helyet. Nekem is brtis cicám van, és az elején ő is napokig elbújt, nyávogott, alig evett.

De mivel írtad, hogy sokat fosik, az nagyon nem jó a macskák esetében. Vidd orvoshoz, mert könnyen kiszáradnak, nagyobb baj is lehet.

2021. okt. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Attól hogy tenyésztőtől vetted még lehet beteg, főleg ha a hirhedt S. Krisztától vetted.
2021. okt. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Jó reggelt!Írtam a tenyésztőnek, voltunk orvosnál, a cicuval minden okés.Stresszes lett azért volt lágy széklete.Mostmár minden rendben vele és jókat játszunk.
2021. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!