Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámnak házi jutalomfalatot...

A cicámnak házi jutalomfalatot szeretnék sütni száraz táp ledarálásával, és kis cookie formába nyomkodni párizsi kombóval, majd ezt sütőben ki sütni, ez megvalósítható?

Figyelt kérdés

A párizsit félek daráló gépbe tenni, nehogy folyós állaga legyen, mert az nem jó. Gondoltam a darált húsra is, de az nem sűlne meg ropogósra. Az elképzelés olyan, hogy a hús masszát össze gyúrom a ledarált száraz táppal, majd ezt egy tepsibe nyomkodom amerikai keksz formába, és be a sütőbe, míg meg nem sül ropogósra, mert el szeretném neki tárolni 1 hétig legalább.

Köszönöm szépen aki tud segíteni, de ha boltba lehet kapni hasonlót, vagy ugyan ilyet annak is örülnék, de inkább megsütném, az biztos,hogy nem kerül bele macskákra ártalmas dolog :)


Ui: van itthon macskamentám is egy kevés. És természetesen van más jutalomfalat is itthon, amit boltból vettem, de én imádok neki ilyesmivel kedveskedni ☺️



2021. okt. 10. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Anyám….

[link]

2021. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Ha szereted a macskádat és meg akarod jutalmazni, akkor ne adj neki ilyen sz.rokat.Semmi szüksége nincs rá!Inkább adj neki pár falat rendes húst, belsőséget a sima kajáján felül, ha kedveskedni akarsz neki.
2021. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A párizsi alapból ártalmas a macskáknak, innentől kezdve nem tudom mi a kérdés.
2021. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!