Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Négy hét múlva költözik...

Négy hét múlva költözik hozzánk az első cicánk, az lenne a kérdés nektek melyik alom vált be a csomós vagy a szilikális ? Most csomosba pisil, de mi szilikálist szeretnénk inkább használni kinek mi a vélemény ezekről ?

Figyelt kérdés
2021. okt. 11. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Én sokkal jobban szeretem a csomósodót. Próbáltunk már szilikonosakat is, de a cicáim sem szerették, meg nekem is több melóm volt vele.
2021. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk a csomósodó borzalmas volt, inkább szilikagélest használunk.
2021. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a csomosodó vált be. Szilikálisba bele se ment.
2021. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is a csomósodós vált be, és konkrétan ez a fajta

[link]


Régóta van cicánk és rengeteg félét próbáltunk, de eddig ez az ami a szagokat is semlegesíti. A többi büdös... Úgy is hogy naponta tisztítom.

Meg ami még szerintem fontos, hogy fedett Alom tálcát vegyél.

2021. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Nem mindenhol kapható van olyan ami se nem egyik se nem másik, hanem ledarát kukorica csutka. 100% természetes, és még a WC -n is le lehet húzni. Nem kell műanyag zacskóban gyűjtögetni. Ugyan úgy tele lesz a lakás vele mint a másik kettővel.


Zárt alomtálca. Asszonynak hiába magyaráztam, mindig okoskodik, most meg hogy felül nyitottat vett mert milyen cuki, oldjam meg hogy ne legyen macska sz@r szag a lakásban. De az alomtálca maradjon... Zárt!!! :)

2021. okt. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első cicánknál az vált be, hogy a szilikonosba pisil a másikba kakil, ez tökéletes megoldás, mivel a szilikonos pisinek tökéletes, viszont kakinak nem, a klasszikus pedig nálunk nem csomósodik össze a pisitől, viszont az meg kakinak jó. Viszont most jött egy új kiscica, vele még dolgozunk, hogy értse a rendszert :)
2021. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Nekunk is csak a csomosodo valt be, szilikatosat nem fogadta el, pisilni meg csak-csak, de kakilni nem volt hajlando bele, ugyhogy en inkabb feladtam, maradt a hagyomanyos.

De azert probald ki, hatha nektek bevalik, vesziteni nem veszithetsz sokat.

2021. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi rengeteg félét kipróbáltunk és a legjobb a csomósodó, fehér színű esetleg illatosított alom. (legalább is nekünk)

Egyébként a Lidl-ben szokott lenni néha dobozos azt hiszem levendulás illatú macskaalom, az is fehér színű és kifejezetten jó áron van. Ha azt nem kapunk, akkor Fressnapfban szoktunk Premiere almot venni nekik.


Régebben próbáltunk szilikonos almot is, de az egyik cicának folyton kipirosodott a popója, így átálltunk másra inkább, azóta nem volt gond vele.


Viszont a mondás, miszerint a puding próbája az evés itt is igaz. Próbáljatok ki többfélét és a cica majd eldönti.

2021. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!