Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más macskája is "kilövi"...

Más macskája is "kilövi" magát a falról? Szerintetek mièrt csinálja?

Figyelt kérdés
Van egy másfèl èves ivartalan csak benti kandúr cicám, ès sokszor csinálja, hogy felugrik olyan 0,5-1,5 mèter magasra a fal mellett, majd onnan rugaszkodik el, ès szalad. Általában akkor csinálja, ha be van zsongva, ès játszik, esetleg menekül előlünk (szoktunk fogócskázni). Mièrt jobb ez neki, minthogy simán abba az irányba kezd el szaladni, amerre menni akar?

2021. okt. 13. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Én rendszeresen a Gellért hegyről hozom le akkorát ugrik.
2021. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
persze különösen a kandúrok az enyém is szokta
2021. okt. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Nekem most van a 2. ilyen. Látszik a falon a sok koszos lábnyom, mert sokszor a WC-ből kijövet rugaszkodik el a szemben falról. (ott van az alom).
2021. okt. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Mert edz. Az izmait erősíti. Mivel nem tud súlyzókat emelni, ezért így csinálja.
2021. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Mert az állatok megőrülnek a bezártságtól.
2021. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért mászókáznak a gyerekek vagy ejtőernyőznek a felnőttek? Mert izgi neki és több energiat elhasznál.
2021. okt. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Parkour! :D


Szerintem ugyanaz az oka, mint amiért az úszók is elrugaszkodnak a falról, és nem csak elkezdenek úszni - gyorsabb, mintha csak megindulnának.


Plusz fogócskánál jó manőverezés, könnyebben elmenekül ha közben egy kicsit összezavar téged :)

2021. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

*purrkour*


Nálunk is tiszta mancsnyom a fal, mondjuk engem kevèsbè zavar, mint a többi családtagot.

Szerintem amúgy vicces, hónapokig próbálkoztam, mire le tudtam videózni.😂😂

2021. okt. 13. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!