Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáknak szabad teát adni?

A macskáknak szabad teát adni?

Figyelt kérdés
Ha szabad milyen fajtákat? Tudom nagy esély van arra, hogy nem inná,de nem tenne jót neki vagy (jól esne) néha?Benti macskáról van szó, nem sokat van kint így füvet is én adok neki,ma vettem észre hogy köhögött, vagy prüsszkölt nem is tudom minek nevezni, de eddig nem csinált így, vagy csak én nem vettem észre,gondoltam egy pici langyos tea jót tenne neki.

2021. okt. 13. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tenne neki jót.A zöldtea keverékekben van a legkevesebb koffein,de az is sok mennyiség egy macskának.

A fekete teák amik a leggyakoribbak azok meg kb lórúgásnyi adagok egy olyan kis testnek.

Gyermeknek sem adunk teát egy bizonyos kor alatt,a baba teák meg olyan növényekkel készülnek ami felfújná a macskát.(ánizs pl)


A kamilla az egyetlen amit "adni" szoktunk a macskának,mert az gyulladás csökkentő,de azt is csak külsőleg alkalmazzuk,nem belsőleg.

2021. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! 🙂
2021. okt. 13. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem! Ne adj neki. Sok olyan dolog van, ami embernek hasznos, de a kisállatokra veszélyes. Ha tutira akarsz menni, kérdezd meg az állatorvost, de magadtól semmi olyat ne adj neki, amit nem kifejezetten cicának szántak.
2021. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Ha kohog es betegnek tunik, akkor tessek allatorvoshoz vinni.
2021. okt. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
58%
Hát… nem ajánlom, de attól nem lessz semmi baja. Az enyém is ivott teát még régebben és semmi baja nem volt tőle.
2021. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ami biztos jól esne neki, a mieink imàdják: fűszer nélküli húsleves.

Ha beteg, akkor orvos.

2021. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!