Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudok aludni mert zavarnak...

Nem tudok aludni mert zavarnak a cicák az ágyban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kizárni nem tudom őket, mert egyterű a lakás, viszont Így nem tudok elaludni. 10 hetesek, nagyon aktívak. Odajönnrk és az ágyban is bokszolnak. Nagyon zavar, hogy ott vannak és őszintén megmondva félek is, hogy megkarmolnak vagy ilyesmi, mert mondjuk ha éjjel megmozdulok, azt hiszik, hogy játék.

Azt meg kell jegyeznem hogy amikor odajöttek és az ágyban voltak mellettem és megsimiztem őket, akkor doromboltak

szóval gondolom ők jól érezték magukat, de én nagyon nem.



2021. okt. 15. 00:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Szobakennel.
2021. okt. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%

Én nem tudom mit gondoltál, milyen lesz nem is egy, hanem több kiscicával együtt élni, de ha azt vártad, hogy mint egy felnőtt macska nyugodt, akkor nagyon rossz volt a gondolat meneted, bocsi. Ráadásul egy kicsi egyterű lakásba bevállalni, én nem tettem volna.

Nem tudsz mit tenni, ha nem tudod kizárni őket onnan ahol alszol.

2021. okt. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Csinálj nekik egy külön kiságyat és szoktasd oda őket.
2021. okt. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk sokáig éjszakára be voltak zárva a kis dobozukba amiben állatorvoshoz visszük őket. Már nem kell mert nyugisabbak lettek. Az még kicsit segít nálunk amikor egy kis sólámpát bekapcsolunk este, mert van fény és a macskák is éjszaka aktívabban, emiatt a fényben kicsit nyugisabbak. Most nem tudsz semmit tenni azon kívül, hogy bezárod őket, de rövid idő alatt átszoknak a te napirendedre ha nem hagyod szórakozni őket este
2021. okt. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 vantel ***** válasza:
50%
Add át nekik az ágyat,hagyd aludni őket.
2021. okt. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
48%
Aludj az ágy mellett. A macskákat meg hagyd az ágyon.
2021. okt. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

Ja, adja le szerintem a ház kulcsait is a macskáknak, majd alszik kint az utcán egy bokorban. 👌🙄😒


Ha bezárod őket valahova akkor meg kaparni, sírni fognak.

Este lefekvés előtt fáraszd le őket játékkal hogy álmosak legyenek. Ha nem férsz el tőlük tedd őket arrébb, esetleg vegyél egy macskabútort az ágy mellé, hogy ráfeküdjenek. A közeledben lesznek, de mégis el fogsz férni tőlük te is. Nekik is jó, neked is.

2021. okt. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
41%
Akkor aludj te az udvaron...😀🤦‍♀️
2021. okt. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
61%
Fáraszd le őket, kennel, vagy ha egyik sem, szokd meg.
2021. okt. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
20%
Mily meglepő, egy 2 km2 területhez szokott állat megőrül a lakásban! A modern kori állatkínzás. Te is pofozkodnál, ha egy szobában kellene leélned az életed.
2021. okt. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!