Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hízlalóbb cicakaja?

Hízlalóbb cicakaja?

Figyelt kérdés
Sovány a macsekunk és szeretném ha hízna egy kicsit, de nagyon válogat. Mit tegyek hogy kicsit gömbölyűbb legyen?
2021. okt. 18. 21:08
 1/10 anonim válasza:
10%
Whiskas. Félix.
2021. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Táplálékkiegészítőknek, immunerősítőknek gyakran mellékhatása, hogy növelik az étvágyat (Macska Bérescsepp, Vetri DMG). Szélsőségesebb esetben lehet lazacolajjal és marhazsírporral is próbálkozni, de macskáknál benne van a pakliban, hogy ezeket sem fogja megenni.


Üdv,

szintén egy válogatós sovány macska gazdája

2021. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

én nem értek hozzá de van pl ilyen féreghajtó, ha egészségtelenül sovány akkor lehet ilyet pl nemtom, összetörni, májkrémmel összekeverni

De én totál nem értek hozzá egyáltalán , tehát az én válaszomra ne alapozzon senki.

de amúgy ha nem sovány, hanem ő ilyen alkat , és nem zörögnek a csontjai, hát akkor hagy egyen annyi mennyiségű kalóriát meg nemtom, amennyi jól esik neki, amennyit ő jónak érez, ezt ő tudja. ő maga érzi, hogy neki mennyi tápanyag kell. a cica maga.

2021. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%
Adj neki junior tápot.
2021. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

4-est miért pontoztátok le? Konkrétan így kell csinálni, pl. tálkáját egy kevés zsírral bekenni, abba mehet a száraz, ezzel a trükkel növelni lehet az étvágyukat. A Vetri DMG is nagyon jó amit 2-es írt.

Jó minőségű tápot vegyél, Royal, Trovet, ne azt a hulladékot amit az 1-es írt. Próbáld ki a vesebeteg tápot pár hétig, abban több a kalória és finom. Főzhetsz is neki, hús-rizs-pici zöldség kombó, attól is ki tud kerekedni.

2021. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
A junior táp sem ördögtől való, abban sok a kalória a fejlődő cicának. Pár hét alatt meglátod van-e eredmény, utána szép lassan át lehet állni felnőtt tápra.
2021. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Calopet serteszsír
2021. okt. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
39%
Szia! A Vetri DMG immunerősítő nagyon sokat dob. Nagyon jó termék.
2021. okt. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3.vagyok,én még gyorsan leírom,hogy a féreghajtót gondoltam összetörni, ezt még gyorsan leírom,nehogy valaki félreértse; de mondom, én nem értek hozzá. ♥
2021. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Lazacolajba vagy olvasztott kacsazsírba beleforgatod a száraztápot. Azt meg ki kell próbálni, hogy mitől erősödik meg. Van amelyik cicának a magas hústartalom kell, magas zsír vagy attól hízik, ha gabonatartalmú a táp, vagy ha vöröshúsos. Nekünk utóbbi vált be, amióta szarvasos, fácános tápokat eszik, azóta szélesedett ki.
2021. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!