Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért támadt rám a cicám?

Miért támadt rám a cicám?

Figyelt kérdés
Az előbb jött be középen lógott a farka. Meg akartam vizsgálni, erre elkezdett vadul karmolni. Szerencsére nem tudott megharapni. Átkozott...
2021. okt. 18. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Játszani akart!
2021. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Átkozd csak el a macskádat. Azzal aztán sokat érsz el. 😃
2021. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Lehet ideges volt valami miatt
2021. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Ez a törött farkú macska? Fáj szerencsétlennek, vidd orvoshoz.
2021. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2021. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez a torott farku cica es te igy beszelsz rola (meg altalanossagban is ha igy beszelsz a kisallatodrol) akkro inkabb vidd el orvoshoz, nezesd meg h tuti nincs semmi baja es add orokbe egy olyan gazdinak aki tenylegesen szeretni is fogja azt a kis draga cicat
2021. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Az én macskám a legnagyobb simogatások és dorombolások közepette is képes csontig hatoló harapással megkínálni. Ez azért van, mert játszani akar és nem méri fel, hogy nekem ez fájdalmas. Cicából van, karmolások, harapások járnak vele. A másik fele, hogy így tudja jelezni az esetleges sérelmét is, nincs más eszköze ilyen súlykülönbség mellett. Ezt el kell fogadni. Persze nevelni lehet azért, igyekszem is, de elvileg ezeket ki is növi majd idővel.
2021. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mantis religiosa ***** válasza:
91%
Még lobogott benne a harci tűz, az előző összecsapás után.
2021. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Tegyük fel, hogy eltört a karod. Szerinted mennyire fáj, ha azt piszkálja neked valaki? Ne nézegesd, fáj neki, holnap vidd el állatorvoshoz!
2021. okt. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben átállnék a hízlalóbb cicakajára.
2021. okt. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!