Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges hogy a öt hónapos...

Lehetséges hogy a öt hónapos kiscicám már tüzel? Állandóan nyervog meg dörgölőzik mindenhez!

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
teljességel kizárt,hogy 5 hónaposan a cicád tüzeljen.Miénk is 5 hónapos,és borzasztó játékos,a nyervogás és dörgölődzés együttesen akkor van(enyéméknél)mikor ennivalót vár.ha elég szeretet és ételet kap Tőled,szerintem állatorvost kérdezz.Én 20 éve tartok cicát,csakis lányokat,és nem tapasztaltam ilyet,csak akkor mikor nem volt elég az ennivalójuk :)
2008. dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

szia!

attol függ h milyen fajta a cicád.

én olvastam h fajtánként változik a tüzelés kezdetének ideje.a perzsa cicák van h csak kétéves koruk körül kezdenek tüzelni(az enyém 1évesen elkezdete),viszont a sziámi félék akár fél évesen már tüzelhetnek.

2008. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Szia.


Igen,elképzelhető.Nekem a félperzsa cicám 2006 július 22.-én született,és 2007.január 2.-án tüzeléssel köszöntötte az Új Évet,5,5 hónaposan.De persze,mint előttem is írták,lehet,hogy csak éhes,vagy a társaságodra vágyik.A dörgölőzés,és a nyervogás nem feltétlen tüzelést jelent.A legfeltűnőbb és félreértelmezhetetlen jel,amikor behajlítja a kis lábait,hátat fordít,és félrecsapja a farkát,BÁRKINEK,majd kürrögéshez hasonló hangot ad.DE,nálunk a tüzelés nyervogással,és mindenhova dörgölőzéssel kezdődik.


Egy tenyésztő

2008. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én cicám is 5 hónaposan kezdte, de tőle aludni se lehetett.Szerintem megismered hogy éhes-e vagy tüzel.Elég durván tudják nyomni.

2008. dec. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!