Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy benti cicánk karomvágá...

Van egy benti cicánk karomvágás egyszerűen lehetetlen nála! karmol, harap ...valakinek tipp?

Figyelt kérdés
2021. okt. 24. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Állatorvos le tudja vágni, ha minden kötél szakad.
2021. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Én akkor szoktam, amikor nagyon mélyen alszik
2021. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hat ez nalunk is ket emberes feladat. Az egyikunk olbe veszi es lefogja, a masik pedig levagja, de szerencsere nagyon ritkan kell, evente max 2x szoktuk.
2021. okt. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Nekünk is bent cicánk van és még soha nem kellett ilyet csinálni.

Biztos jó karmolófája van a tieteknek?

2021. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetika
2021. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Sosem kellett ilyet tennünk vele.
2021. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Szakértő kell .
2021. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

A mi macskank karmolva játszik, semmilyen kaparófát és drága holmit nem használ, max a nappali szőnyeget, de az nem koptatja a karmát. Na én most kisgyerek mellett pl igenis lefogom vagni a karmat. Igen, ket ember kell hozza. Ferjem lefogja egy pokroccal, ugy hogy csak a laba legyen kinn, en meg vagom.

Közben szabalyszeruen fuj, ordit, rangatozik a macska. De lexarom sajnos, amilyen seruleseket okozott már. Es hiaba van utana elkuldve, hiaba emelem meg a hangom, hiaba volt mar seggre veres is erte, nem erti meg, hogy nem kieresztett karmokkal jatszunk. Ez ennyi. Muszaj.

2021. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Hasonlóan, ahogy a hármas írja, csak úgy, hogy az egyik ember ölbeveszi a hátára fektetve, és levágja a karmokat, amíg a másik valami nagyon finom kajával meg simivel eltereli a figyelmét.
2021. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%

Kettes vagyok és nem értem, miért lettem így lepontozva? Ha igazi mély-alvásban van a macska, annyira ki van ütve, hogy akkor a legkönnyebb vágni a körmét

De remélem a többség tisztában van vele, hogy csak a karmuk vége kerül levágásra, ami nem fáj nekik, csak azért hisztiznek, mert természetesen nem szeretik ha valaki a mancsukhoz nyúl

2021. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!