Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sok lenne 2 cica?

Sok lenne 2 cica?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve fogadtam örökbe a cicámat, és egy ideje hezitálok mégegy cica örökbefogadásán, mert a mostanival napi egy órát minimum játszom, de ez abszolút nem elég neki. Ha otthon vagyok akkor 0-24 játszani szeretne, nem erőszakos de folyamatosan invitál játszani, nyávog, hozza a játékait, mászik rám. Emiatt gondolom, hogy jót tenne neki egy cicatárs aki hasonlóképp játékos, akivel kicsit lefoglalnák egymást. Nyilván plusz költség az orvosi ellátás, kaja, alom, ez rendben. Viszont azt nem tudom, hogy egy 40nm-es lakás elég nagy-e 2 cicának. A mostani egykémnek is van 1 kicsi és 1 hatalmas cicabútora és sok játéka amiket használ is, így ezek már adottak. A hely miatt érzem rizikósnak. Mit gondoltok, 40 nm okés 2 cicával vagy kevés lenne?
2021. okt. 25. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Ha jól van megcsinálva elég nekik. Legyen kis búvóhely, magasabb hely ahová feltudnak menni. Nekünk is két cicánk van, az első sokkal boldogabb amióta van társa. Nyilván így is játszunk velük, viszont éjszaka jókat kergetőznek, napközben is játszanak egymással akkor is ha otthon vagyunk
2021. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég a 40nm, de lehet nem fog játszani a másikkal. Én is szereztem egy társat az enyémnek, azt mondták róla hogy hiperaktív, játékos, de szinte egész nap csak alszik. Eszik és fekszik. Sokszor felidegesíti az első cicát a lustaságával, aki emiatt meg is veri. Ha játszok az elsővel akkor közénk fekszik (nem játszik, csak nézi) és nem tud kibontakozni a játékos, megint ideges lesz..

Tehát szerintem gondold át, ha szerzel is akkor valami megbízhatóbb helyről ahol nem hazudnak a természetét illetően.

2021. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk jót tett a társaság. Viszont tényleg érdemes a helyet jobban kihasználni és a falra lebegő polcokat rakni, felfuttatva pl szekrény tetejére. Mi amikor 100m2 felett éltünk is kb 2 szobát használtak, ahol mi is voltunk és a birodalmuk.
2021. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!