Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két benti házimacskának...

Két benti házimacskának melyik a legjobb táp?

Figyelt kérdés
Aminek jó az összetétele és az ára is.

2021. okt. 30. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Ár/érték arányban szerintem a Smilla az egyik, ha nem a legjobb. Simán felveszi a versenyt a 3-4x annyiba kerülő kajákkal. Zooplusról célszerű rendelni.

Egyébként meg az, amelyiket megeszi a macska...Az enyémnek a drága, jó minőségű nem kellett. Próbáltam pl Bozita alutasakost, Premiere konzervet meg natúr karajt, csirkemellet kisütve adni neki, de konkrétan fintorog, játszik vele, otthagyja. Csak a Whiskas, Sheba (pedig előbb ette a jót, mint ezeket). Hetente 1-2x kap egy-egy tasakot amolyan nasiként, hogy ne csak száraz legyen mindig, de többet nem akarok neki adni, mert ezek nem egészséges kaják.

2021. okt. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Azért a whiskast eszi, első, mert az tele van ízfokozóval és egyebekkel, ami függővé tesz. Hosszabb időbe telik leszoktatni róla.
2021. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. okt. 30. 10:53
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Nincs szükségem kioktatásra kedves 2-es, tisztában vagyok vele. Szerinted miért írtam, hogy nem egészséges kaják?

Mellesleg azt is leírtam, hogy más nem kellett neki még bőven azelőtt, hogy evett volna ilyeneket. Szóval nem a jóra nem akar rászokni a rosszról.

2021. okt. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
3 doboz whiskast dobtam ki, mert hozzá se nyúlt az egyetlen bogárkám. :D
2021. okt. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Concept for life, Feringa, Sanabelle
2021. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Olvasd el az összetételüket és az árukat is, rá lesznek írva a boltban.


Nekünk a Premierek váltak be a legjobban.

2021. okt. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan,hogy legjobb táp.Amelyik összetételében és ár/érték arányában is megfelel neked és a macskáknak is.

Valamelyik macska világ életében egy fajta eledelen él,mert csak azt hajlandó megenni (márkától,minőségtől és ártól függetlenül) és valamelyik elé mindegy mit raksz.


A legtöbb macska inkább az amelyik válogat és kb mindent végig kell próbálnod mire meglesz az igazi.

Valamelyik 2x nem eszi meg ugyan azt pár napon belül hiába ízlett neki.

Valamelyik pedig ismételten még a kutyakajat is két pofára zabálja,csak kapjon valamit.Teszt csomagokat vegyél mindenből. :)

2021. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Brit tápok sem rosszak.
2021. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Szárazból a Royal Canin biztos, hogy minőségileg jó, de szerintem van sok más jó is olcsóbban.


Kezdetektől fogva csak ezt eszi meg.


Alutasakosból minden márkájút megeszi (Coop gazdaságosat is), kivéve a marhahús ízűt.


Kenőmájast, csirkemell sonkát szereti.


Májat kunyerálja, de nem eszi meg, hiába főztem neki.

2021. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!