Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit Szoktatok csinálni estére...

Mit Szoktatok csinálni estére a macskátokkal? Van két kiscicám nagyon szeretem őket de aludni nem lehet tőlük.

Figyelt kérdés
2021. nov. 2. 20:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

nyavognak? vagy jatszanak?

van kertetek?

2021. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
játssz velük, fáraszd ki őket, bár a macskák szeretnek éjjel fenn lenni
2021. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Van kértünk és játszanak. Ki nem mertem még engedni őket.
2021. nov. 2. 20:28
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Hat az van, hogy ezt az idoszakot tul kell elni. Egy kolyok is boven eleg volt nekem, honapokig ejszaka keltett vagy 6x, kettovel el se tudom kepzelni, hogy milyen nehez lehet.

Nekunk nagyjabol ugy 6-7 honapos koratol kezdve lett jobb, azota megtanulta, hogy ejszaka alvas van es/vagy csendes elfoglaltsag, nem ezerrel tombolas.

Egyebkent addig meg barmit csinaltunk vele, tokmindegy volt, ha lefekves elott 2 orat szorakoztattuk, lezereztunk, futattuk, hogy elfaradjon, akkor sem aludt ejszaka. Kizarni nem tudtuk volna a szobabol, akkor meg picike lakasban eltunk, nem akartam az egyebkent se tul nagy teruletet meg kisebbre megvagni.De ha nalatok ez opcio, akkor max ez a megoldas marad.

2021. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
Nekem kinti macskáim vannak. És még mielött lepontoznátok ki vannak ivartalanítva és csak azért vannak kint mert olyan kutyák, hogy nem mennek el és míg mielött mondanátok, hogy nem figyelem este elmondom, hogy van 4 kamera mindent látok mindenütt és mindenkor.
2021. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk a macska lézer segített. 10-15 perc játék után lihegve kidőltek estére :) próbáld ki, ők kijátszák magukat, te meg el tudsz aludni
2021. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk ket kolykot nem raknek ki pont most ejszakara a hidegbe, de ti tudjatok. Szerintem a kerdezonel se nagyon opcio ez, legalabbis remelem.
2021. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igazából én csak azért nem merem kiengedni őket mert nagyon féltem, ugyanis nagyon szépek és barátságosak. Könnyen valaki szemet vethet rájuk, egyébként a környék normális Pesti oldal egyik drága agglomerációja, Gyömrő, És nem szokott probléma lenni... A nagymamámé kint van, igaz ő már Budapesten lakik, de kábé 10 kilométer légvonalban innen. az ő cicája kijárós macska ajtóval. De ő azt a cicát Körülbelül fél - egy évesen kapta és akkor sem volt már komoly probléma és nem olyan szép mint az én cicáim. viszont mindig hoz valami kis meglepetést, ajándékot, szegény nagyanyámnak :D
2021. nov. 2. 20:45
 9/18 A kérdező kommentje:

"próbáld ki, ők kijátszák magukat, te meg el tudsz aludni"


Ezek a macskák tele vannak energiával a fajtából adódóan is. Fél egy óra alatt ki lehet őket fárasztani de utána természetesen egy két óra után ismét tombolnak.


Egyébként Természetesen nem ki raknám őket ha nem engedném ahogyan a mama macskája is kibe járhat a macska ajtón ami csak neki nyílik ki és így ő kiéli magát kint bent nem is Tesz semmiben kárt és nem is kapar. De ők még kicsik szépek barátságosak és hideg van kint ezért nem opció most.

2021. nov. 2. 20:49
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Túl kell élni! A kamaszkor ilyen, ha nagyobbak lesznek, akkor megnyugszanak.

Fél óra fárasztás nem elég, mielőtt lefekszel 2-3 órát legyenek ébren, akkor aludni fognak, amikor te is.

2021. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!