Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma délutántól nem akar enni a...

Ma délutántól nem akar enni a cicám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én voltam olyan buta,hogy hagytam neki kinyalni a mascarpones kis tálat amiben volt ugye. Most este hányt is de csak egy kis füvet hányt ki gondolom kint evett füvet. Holnapra ugye jobban lesz? Ő a mindenem.

2021. nov. 2. 22:10
 1/9 anonim válasza:
79%
Szerintem jobban lesz,ők sajnos nem tudják megemészteni a tehéntejet. Szívós állatkák,mennyi idős a cicád?
2021. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Kutya baja nincs, jóllakott a mascarponéval, ízlett neki, és most annyira nem éhes, hogy megegye a szokásos kajàját. Füvet a mosakodáskor lenyelt szőr miatt esznek és hánynak.
2021. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon tudnak kunyizni, de nem szabad nekik tejterméket adni, ahogy az első is írta, laktózérzékenyek a cicák. Szerintem is jobban lesz holnapra, de ha vigyázni szeretnél rá tényleg, akkor többet tejterméket ne adj neki, max macskatejet :)
2021. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most reggel evett egy keveset, de majdcsak fog még:)
2021. nov. 3. 07:11
 5/9 A kérdező kommentje:
1,5 éves. Köszönöm mindenkinek
2021. nov. 3. 07:12
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Délutántól? 2 óra van, ők is tudnak annyit enni, hogy megteljenek.

A mascarpone lehet, megfeküdte a gyomrát (bár hányhat a szőr miatt is, ez normális, erre egyébként a fű kifejezetten jó), akár 1-2 hasmenés is lehet tőle, de ennyi, nem lesz komoly baja.

Nyilván ha folyamatosan hány, fosik, nem eszik, nem iszik stb, akkor doki.

2021. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Jun bocs, benéztem az időt 😅

Azt a mondatot tekintsd tárgytalannak. A többit fenntartom.

Jobban van már a cica?

2021. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tűnik betegnek.. Ampullával etettem meg (olyan mint a béres csepp csepegtetője) nem is ellenkezett. Amikor magától eszik pár falat után abbahagyja az evést. A fogával lehet baj?
2021. nov. 3. 16:17
 9/9 anonim válasza:
100%
Semmi baja nem lessz, amíg iszik addig nincs baj, ha 2-3 nap után sem eszik akkor vidd el az orvoshoz!
2021. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!