Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik, hogy ahogy nő egy...

Létezik, hogy ahogy nő egy cica úgy szépül megfele?

Figyelt kérdés
A kiscicám idővel egyre szebb, minél idősebb 'kikupálódik' a szőre, az arca, mindene szebb lett.

2021. nov. 4. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálam is így volt :), egyre szebb lett, a szőre is, a pofija is.
2021. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenek ezek a k. anyjukat 😺
2021. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen így van. Ha csak a perzsákat nézzük szinte rövid szörrel születnek a legszebb cirmosak meg feketén, hogy csak ennyit említsek.
2021. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Én cicámnál is így volt/van:)

Amikor idekerült(kb.6hetesen) szegénykém nagyon rosszul nézett ki,kis csunyi volt.

Most egy gyönyörű 6hónapos cirmos😺❤

2021. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kölyöknek is cuki volt, de amúgy igen, ahogy elhagyta a kölyök bundát és megkandúrkásodott, más lett a feje, szebb lett a bundája :)
2021. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Igen. Én 3 hetesen találtam az egyik macskámat. Úgy nézett ki, mint egy vécékefe. Volt 3 szál szőre, ami az égnek meredt, hatalmas fülei és kis feje. Ehhez képest nagy szemei voltak, szóval úgy volt ronda ahogy volt. :D


Felnőtt koràra viszont nagyon szép macsek lett.

2021. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

7:


Küldj képet leciiii!🤣

2021. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
8! Keresek. :D privátban lehet valahogy küldeni?
2021. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így van.

Valamelyik nap néztem vissza a mi kis kincsünkről a képeket mikor pici volt és pont beszéltük párommal hogy milyen is csunyika volt :D csapzott volt a szőre, olyan kis csúnya volt a fejecskéje is most meg annyira ahhh😍 ha lehet ilyet mondani szerelmesek vagyunk a cicánkba 🥰❤️ gyönyörű csillogó szőre van, hátul a lábainál hosszú szőre lett a legnagyobb meglepetésünkre :D eszméletlen szép, a pofija is kis kerek lett kikupálódott 😁✨ a fülénél is hosszabb lett a szőr mese szép! pedig "csak sima házi" trikolor cicu szaporulatból mentve. ❤️

2021. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!