Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit akarhat ez az idegen cica?

Mit akarhat ez az idegen cica?

Figyelt kérdés
Közel két órája, hogy egy fekete, fehér tarka idegen cica egyfolytában nyávog az udvarunkban és nem akar elmenni. Nem ismerjük, nagyon barátságos. Az ablakomba ugrott, benyávogott, kimentem és megsimogattam. Ételt is adtunk neki. Furcsának tűnt nagyon, folyamatosan nézett be az ablakokon és az ajtót bámulta. Nem akar elmenni, két órája kint nyávog és egyik ablakról a másikra ugrik, és néz be, közben nyávog. Mit akarhat, vagy mit próbál jelezni? Nagyon furcsa, olyan érzés, mintha ismerne. Már-már para.... Nem is láthatna be ennyire az ablakon, de mindig kiszúr és pontosan látja, hogy merre vagyok....

2021. nov. 5. 14:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Kiválasztott gazdinak.
2021. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehetséges, hogy nőstény és kölykei vannak, ahova "csalogatni" akar, hogy segíts neki?
2021. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Valakinek a macskája,és alighanem többen is etetik a környéken ezért ilyen bátor,és ezért megy céltudatosan emberhez,ablakba,ajtóba nyávogni.


De jó dolga van a "kinti macskás" embereknek,körbe eteti a környék a macskáikat,nekik csak simogatni kell..:'D

2021. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
Magányos, barátkozni akar
2021. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nagyon jól ápolt cica volt, biztosan van gazdája. Itt a környéken még nem is láttam ennyire ápolt macskát...🥺 Nem próbált "elcsalni" engem sehova, inkább csak jött utánam folyamatosan és úgy viselkedett, mintha "ismerne". Ezt már azelőtt is csinálta jóval, hogy megetettük. Én is arra gondoltam, hogy kiválasztott 🥺 Sajnos befogadni nem tudtuk, plusz ahogyan mondtam is, gazdis 100%, hiszen olyan gyönyörűszép szőre volt, hogy leírni is nehéz. De még 4 órán keresztül sírt nekünk.... Nem fájt semmije látszólag, teljesen rendben volt és nyugodt is volt. De extra barátságos volt és látszott, hogy valamit akar. Nem hiszem, hogy azért volt ilyen, mert be akart jönni. Lehet, hogy fázott egy picit, de egy gazdis cica hamar "megunja" és hazamegy, ha fázik. Fogalmam sincs, mit szeretett volna... 🥺 Azóta tegnap este is itt járt, 4:30 körül nyávogott egyet kettőt, majd elment. Ami kicsit ijesztő, hogy egy héttel ezelőtt szerintem ő volt az, aki szintén 4:30 körül "veszekedett" idekint egy másik cicával, nagyon nyávogtak. Akkor kinyitottam az ablakot, rájuk néztem és csak csendben mondtam nekik, hogy "psszt", menjenek aludni. 😅 Nézett egy ideig, és tényleg mint akivel egy húron pendülünk, megértette és abbahagyta, majd elment. Egyáltalán nem ijedt meg, meg semmi, hiszen nem elijesztettem. Akkor is olyan furcsa volt nekem, hogy ilyen kis nyugodt volt és "kedves" lélek, aki még nézett is egy picit, megértette az esti "lecseszést" mint egy kisgyerek, és tudomásul vette ❤️


Egyébként azóta is az ablakokat lesem, nagyon hiányzik, mert még sosem találkoztam ennyire barátságos állattal, de tényleg, és érzem, hogy valamit szeretett volna jelezni/mondani. Vagy csak tényleg kiválasztott. De úgy sírt sokáig.. 🥺

2021. nov. 8. 00:15
 16/16 A kérdező kommentje:
Mindenesetre milyen furcsa, hogy ennyire nagyon lehet kötődni egy ilyen idegen kisállathoz ilyen hamar... ❤️ A szó szoros értelmében hiányzik, még az álmomban is őt kerestem. Édesszívem.
2021. nov. 8. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!