Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Agyhártyagyulladás macskáknál?

Agyhártyagyulladás macskáknál?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam a cicámon hogy féloldalasan megy és a fejét is folyton balra húzza. Elvittem orvoshoz adott neki 3 szurit mondta hogy ha 2 nap múlva nem múlik el ez a fej 'rángás' akkor sajnos el kell altatni. Én már látok egy kicsi javulást.

Pár tanácsot tudnátok adni ha veletek is volt már ilyen. Köszönöm🙏🙏


2021. nov. 6. 06:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
És miféle vizsgálatok után mondta ezt? Mert nálunk sima fülgyulladásra is féloldat tartotta a fejét a cica.
2021. nov. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Az első tanácsom egy másik doki lenne, aki nem rögtön altatni akar...
2021. nov. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%
2#csak jobban érti a dolgát mint te..
2021. nov. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Megnézte a fülét, szemét. Több mint 20 éve dolgozik a szakmában, szerintem jobban tudja.
2021. nov. 6. 09:39
 5/18 A kérdező kommentje:
Egyépként is, ha erős fájdalmai lennének és nem lehetne megmenteni akkor én is inkább az altatást választanám
2021. nov. 6. 09:40
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Menj másik dokihoz, kivéve persze hogyha a semmiért meg akarod öletni a macskát. Az nem kivizsgálás amit az orvos csinált. És de, lehet kókler, sőt mi több szemét is akkor is ha húsz éve van a szakmában. De a te felelősséged ha ennyire nem érdekel hogy jó eséllyel ok nélkül ölné meg macskádat, annyi alapján hogy vizsgálat nélkül ránézett.
2021. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy NORMÁLIS orvos annyiból hogy megnézi a fülét meg a szemét nem mondaná rá hogy agyhártya gyulladásos.
2021. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem hogy oktassatok ki. Hanem hogy esetleg tanácsokat adjatok. Egyépként van egy aszisztense aki ha annyira rosszul dolgozna szólna neki
2021. nov. 6. 10:13
 9/18 anonim ***** válasza:
28%
Azt se tdjátok mennyi idős pl.
2021. nov. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
Persze, hisz jellemző hogy az asszisztens kioktatja a főnököt. Tanácsot meg kaptál: keress NORMÁLIS orvost, aki nem ítéli halálra a macskádat ránézésre, vizsgálatok nélkül, csak mert a hasára ütött mindenféle igazolás nélkül. Vagy azért maradsz itt mert félsz hogy ki kéne fizetni a vizsgálatokat, annyit meg nem ér neked a cica élete?
2021. nov. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!