Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám farkával történt valami?

Macskám farkával történt valami?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok aki ilyesmi kérdéseket irkál ki( mert láttam hogy válaszokba írták már elég sok kérdésnél hogy troll).


De a cicám furán tartja a farkát, nem bírja teljesen megemelni. A "probléma" a feneke és a farka között lehet. Valaki valamilyen tanács hogy mi lehet vele?


2021. nov. 6. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod ez a kérdés félreérthető, de egyébként faroktöréstől kezdve gerincsérülésig lehet sokminden szóval állatorvosos eset mint az itteni állatos problémák kb. 100%-a.
2021. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első jól leírta.

De hogy képzeljem el, próbálja emelni, de csak a haza vonaláig tudja?

Amíg nem látja orvos (lehetőleg minél hamarabb), addig ne is mozgassátok, meg egyenesítgessétek neki.

2021. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Háta vonaláig*
2021. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mi itt nem tudjuk megmondani hogy biztosan sérült-e a gerince/farka. Ha furán mozog, biztosan van valami problémája.


Legjobb ha ilyen esetben elviszed háziorvoshoz.

2021. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt értjük, de mi a kérdés?
2021. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mintha ideges lenne(nem ideges, csak olyasmi a faroktartás), nagyobb görbület a szokásosnál.

Nyávog ha megfogom neki, de nyilván tud menni, mászni, ugrani. Eszik, iszik, dorombol.

2021. nov. 6. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem tenne neki jót, ha most kimenne.
2021. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bent van.
2021. nov. 6. 22:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!