Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Alvadt vért találtam a cica...

Alvadt vért találtam a cica kakijában. Azt mi okozhatja?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 00:20
 1/7 anonim válasza:
37%
Terhes.
2010. szept. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem valami jó dolog. Biztos, hogy az vér volt? Tudni kéne hozzá hogy mit evett. Ha biztos hogy vér volt, akkor valahonnan az emésztőrendszeréből jött, ahol vérzés van. Én azonnal orvoshoz vinném.
2010. szept. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha eredetileg is már alvadt vérként jött elő belőle, az lehet belső vérzés. Ha rendes vér volt, akkor lehet a végbele sérült meg, ha fiúcica, akkor pedig a húgycsöve. Az én cicámnak is volt ilyen kétszer. Vércseppek voltak az alomban, mert összeszedett egy húgyuti fertőzést. Az orvos írt fel gyógyszert, azt meg kellett vele etetni és jobban lett pár nap múlva. Vidd el orvoshoz.
2010. szept. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kutyánál tapasztaltam ilyet. Ott a bélfal allergiás reakciója okozta a véres kakit. Kímélő táplálás oldotta meg végül.
2010. szept. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kriszti83 ***** válasza:
Irány az állatorvos!
2010. szept. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te vagy beteg nem a macska ha turkálsz a kakijában.

Képes voltál kiásni a földből?:D

2010. szept. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

00.26-nak: nálatok, ha terhes valaki, akkor véreset kakil? Sz@r lehet felétek a várandósoknak.

08.09-nek: tudod, nem minden macska a kertben kakil, mert vannak lakásban tartott macskák is. A kakiját pedig ki kell szedni az alomból és be kéne csuknom a szemem, hogy ne lássam, milyen. Csukott szemmel pedig elég nehéz kitakarítani az almot. Hülyékből egyre több van.

A többiek értelmes válaszát köszönöm. El is vinném dokihoz, ha tudnám, hogy melyik cica volt. Most megpróbálom a szóba jöhető cicákat egyesével elkülöníteni és igen, nézegetni fogom a kakijukat. A macskával vele jár a kakija is. De ezt hiába is írjuk annak, aki csökött agyával a macskát tárgynak tekinti. Nem is értem, mit keresnek ilyenek egy macskás oldalon???

2010. szept. 4. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!