Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ez a cica szemében?

Mi lehet ez a cica szemében?

Figyelt kérdés
Fél éves a cicánk, eddig semmi baja nem volt, lakásban tartjuk. Most lett egy új kiscicánk, arra gondoltam talán ő kapott bele véletlen a szemébe? Attól lehet ilyen folt rajta szerintetek? Voltunk vele orvosnál, nem tudja, szemészetre küldött minket vele, oda csak péntekre kaptunk időpontot. Viszont mintha egyre jobb lenne a szeme, vasárnap még kicsit hunyorgott és nagyobb volt ugyanez a folt, hétfőn már nem hunyorgott, de a fél szemén ott volt a folt, tegnap már ilyen lett. Nem vakarja, eszik iszik, minden oké vele. Azon gondolkodom, hogy ha péntekig elmúlik a folt, lemondanám a szemészt, ezért érdekelne valaki látott-e már ilyet, és neki is elmúlt-e? Köszi a válaszokat
2021. nov. 10. 09:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Ahh, nem engedi linkelni a képet.. honnan tudom feltölteni? kepfeltoltes eu oldalról próbáltam. Köszi
2021. nov. 10. 09:07
 2/9 A kérdező kommentje:
2021. nov. 10. 09:14
 3/9 A kérdező kommentje:
Sikerült:)
2021. nov. 10. 09:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
jujj de szép cicus, én biztonság kedvéért elvinném a szemészetre is. :)
2021. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) elég különleges, pedig egy erdőben talált vemhes nőstény cica az anyukája, nem tudom az apuka milyen cica lehetett. A farka nagyon érdekes még, nagyon hosszú.
2021. nov. 10. 11:51
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem a különlegest, hogy kicsit hosszúkás az arca, és szép kecses a cica nagy is, hosszú a teste is, farka is.
2021. nov. 10. 11:52
 7/9 A kérdező kommentje:
*cica maga is
2021. nov. 10. 11:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Tök fura nekem is kb ugyan így néz ki a cicám csak ő inkább szürkés árnyalatú, de a pofiján teljesen ugyan ilyen a minta. :) AZ ő anyukája sziámi az apuka pedig ismeretlen :D
2021. nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen tényleg mintha sziámi beütésű lenne ő is
2021. nov. 10. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!