Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan jelöljünk 5 ugyanolyan...

Hogyan jelöljünk 5 ugyanolyan színű macskát a megkülönböztetés céljából?

Figyelt kérdés

Totál egyformák, valahogy szeretnénk megkülönböztetni őket. Nézegettem a nyakörveket is, de annyi olyat olvasni, hogy beleakad valamibe, már ha egyáltalán megtűri magán.


Más módszer meg nem jutott eszembe.


Minden ötletet szívesen fogadok.


2021. nov. 10. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha egyformák, akkor miért kell megkülönböztetni azokat egymástól?
2021. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
A birkákat be szoktak fujni festekkel.
2021. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Miért, nem mindegy melyik melyik?

Esküszöm nem értem miért kéne megjelölni őket.

2021. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
3 lehet, hogy mert a gazdijelöltek nem egydarabmacskát akarjak elvinni, hanem amit előre kiválasztanak.
2021. nov. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Már nálunk vannak a macsekok, elhagyott, kidobott cicák, testvérek.


Őszintén, elgondolkoztam az első kérdésén, de tényleg csak annyit tudok rá válaszolni, hogy "csak" :D


Már van személyiségük, de jó lenne tudni, hogy melyik melyik :D Melyik, amelyik kijön köszönni, ha hazaérkeztünk, melyik az, amelyik a kutyával alszik, vagy melyik, amelyik folyton különcködik. Személyiség alapján már van nevük, de ha egymás mellett vannak, fogalmunk sincs, melyik.


És ivartalaníttatni is akarjuk, ha odaállítunk 4 lánymacskával, ott hogy különböztetik meg őket? Vagy nem számít?

2021. nov. 10. 15:34
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
A farkuk végét lehet formára nyírni a bundát. Pl. teljesen egyenesre a legvégét, olyan lesz mint egy cső vége, a másiknak csúcsosra, mint egy tüske, a harmadiknak marad gyári, a negyediknek a farka hossza felétől a végéig, az ötödiknek a tövétől a közepéig kisollóval, óvatosan(!) egy csíkot belenyírni. Dokumentálnám is egy füzetbe, hogy melyik minta kihez tartozik, aztán havonta elég igazítani.
2021. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Ennyi ésszel minek macska?

Épp most különböztetted meg őket.

Amúgy több teljesen egyforma macskám is volt, mégis mindíg tudtam melyik melyik.

Ahogy írtad, van személyiségük.

2021. nov. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem értem. Ránézel és nem látod melyik??? Mindnek teljesen más arca, tekintete, mozgása, szokása van!

Tegyél fel képet, lehet tudunk mi ős cicások segíteni, hogy mit kell nézni! :)

2021. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mennyi hülye választ, előbb-utóbb úgyis meg fogod tudni őket különböztetni, az arcukról, kicsit különböző testalkat, valami pici apróság stb..


Egyébként tegyél rájuk különböző színű nyakörvet, ez humánusabb és sokkal jobb megoldás, mint a farkukat vagdalni... Istenem, ott mit tudsz levágni? Hacsak nem hosszú szőrű...

2021. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#10, nem vagyok szaporító, kikérem magamnak!

Ha vetted volna a fáradságot válaszírás előtt, és elolvasod a kommentemet, írtam, hogy mi fogadtunk örökbe 5 kidobott cicát. Akiket imádunk, nagyon viccesek, gyönyörűek, rendkívül okosak. Januárban visszük ivartalanítani őket.


Ezen a képen csak négyen vannak, lehetetlen olyan fotót csinálni, amelyiken mind rajta van. :D


[link]

2021. dec. 13. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!