Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megellett a macskám és az...

Megellett a macskám és az egyik kiscica csak 1 füllel született. Lehet ebből bármi baja?

Figyelt kérdés
Úgy értem az egyik füle normálisan megvan, de a másik nem fejlődött ki teljesen, vagy hát nem is tudom, olyan, mintha visszafele nőt volna(?).
2010. szept. 4. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Nekem emberben van ilyen ismerősöm, az egyik füle helyén egy kis csonk van. Ha jól tudom, arra a fülére nem is hall, de a másikra tökéletesen.

Neki csak annyi ezzel a baja, hogy az emberek nem nagyon fogadják az ilyet el. De talán macskáknál könnyebben megy.

2010. szept. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, csak azért aggódok, hogy nehogy baja legyen. Egy kicsit könnyebb is a testvéreinél. Neki is olyan, mintha egy csonk lenne ott. Köszi a gyors választ.
2010. szept. 4. 12:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Ettől még simán élhet hosszú életet, pláne ha benti cica, vagy nem forgalmas helyen laktok. Nem teljesen veszélytelen, mert egy füllel nem hall térben, vagyis nem tudja megállapítani, milyen irányból jön a hang, az meg egy forgalmas úton a cicának végzetes is lehet.
2010. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!