Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 13 hetes kiscicám hány,...

13 hetes kiscicám hány, hasmenése van, kicsit folyik az orra... orvos látta, kapott antibiotikumot, azt mondta megfog gyógyulni....én nagyon aggódom érte más is volt már így ? Mennyi a felépülèsi idő ?

Figyelt kérdés
2021. nov. 12. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig a szfinx cicus? Vedd fel a kapcsolatot a “tenyésztővel” mindenképp, a dokidban pedig bízz meg, vagy keress másikat, ha ő nem szimpi.
2021. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján az infó kevés,plusz nem vagyunk orvosok. Esetleg még a szuri mellé probiotikummal próbálkozhatsz (ártani nem árt). Én a Gastroferm-et szeretem ilyen esetekben használni.
2021. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Orvos tudja megmondani, hogy mi baja es mennyi ido, mire meggyogyul. Tole nem kerdezted?

De eddigi kerdeseid alapjan elegge beteg a cica.

Ha valoban tenyesztotol van, ahogy allitod (bar ezt nem hiszem), akkor en azert beszelnek vele, hogy ez megis mi. Beteg allatot normalis tenyeszto nem ad el, amig meg nem gyogyul, pedig te azt irtad, hogy mar nala is antibiotikumot kapott.

2021. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Evett ivott megint hányt...reggel kell hívni az orvost megint, ha nem lesz jobban...kap probiotikumot is
2021. nov. 12. 20:18
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Ne hivd az allatorvost, hanem te vidd el normalisan felszerelt rendelobe!

Rengeteg vizsgalatot nem tud elvegezni eszkozok nelkul. Pedig asszem elegge raferne.

2021. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Infúzió sem ártana, ahhoz pedig muszáj a rendelő.
2021. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Kijárós állatorvos nem sokat tud tenni, már írtuk, tessék bevinni egy rendes állatorvosi rendelőbe kivizsgálásra. Holnap délelőtt még biztosan találtok nyitva lévő állatorvosi rendelőt. És ha volt pénz egy szfinx macskára, nem lehet indok a kijárós orvosra az, hogy a másik távol van és nincs rá pénz.
2021. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Az én kiscicámnak is ez volt a baja a hétvégén, lázas is volt, nem evett semmit, csak aludt, kedvetlen volt. Hasmenése volt, habosat hányt, minden kijött... Igaz sima házi macska, de szerintem ezt mindegyik elkaphatja... Orra nem folyt.


Elvittük állatorvoshoz, megvizsgálta kapott mindenféle injekciót, vitamin, antibiotikum stb. Aznap még nagyon ramatyul volt, másnap kezdett jobban lenni. Vissza kellett vinni, de arra már kb. meggyógyult, csak hasmenése volt... Most már újra az igazi. Az állatorvos szerint ez ilyen vírus, a nevére nem emlékszem... Bár a miénknek az orra nem folyt, lehet macskanáthás is... Emlékszem 2015-ben volt előtte kiscicánk, már 6 éves, ő neki is ugyanilyen baja volt kölyökként, akkor is ugyanígy kezelte és meggyógyult.


Ha nem javul, szerintem vidd mindenféleképpen vissza! Remélem segített ez valamit... Mindenféleképpen kellett neki pár nap... Amúgy ne hagyd kiszáradni, mindenféleképpen itasd, hiába hányja ki, ha kell fecskendővel!

2021. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Bocsi, de miért pontoztatok le amúgy?
2021. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van a cica?
2021. nov. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!