Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az, hogy csak akkor...

Miért van az, hogy csak akkor hülyül meg a macskám mikor otthon vagyok?

Figyelt kérdés

Legtöbbször én foglalkozom vele, én etetem stb... Általában a szobámban vagy a földön vagy az ágyamban alszik. Mikor otthon vagyok nagyon rossz, mindenre felugrál, mindent lever, megkergül, harapdál, miután kiengedem a szobámból nekimegy (játékból) a többi macskának, folyamatosan rosszalkodik. DE amikor nem vagyok otthon abban a két napban megjavul a macska.... ki se akar jönni a szobámból, nem rosszalkodik, elvan egész nap az ágyamban, még ha ki is megy néha a nappaliba akkor sem megy neki annyira a többi macskának.

Miután hazaérek megint megkergül... nem érezheti jól magát velem a cica? Vagy zavarhatja hogy más is fekszik az ágyban?



2021. nov. 22. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém akkor rosszalkodik ha fel akarja hívni a figyelmet magára mert unatkozik. Olyankor piszkálja a dolgokat az asztalon, vagy lelökdösi. Játszani szoktál vele?
2021. nov. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy nem vagy ott, ezért nem is játszik csak fekszik. Olyanok, mint egy 2 éves gyerek. Ha ott vagy, csak veled lehet játszani, gyere, mit csinálsz..
2021. nov. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert unatkozik vagy izgatott. Te vagy a gazdi, fel akarja magára hívni a figyelmet. Ha nem vagy ott, ugyan kinek "udvaroljon"?


Javaslom, hogy játsz vele többet. Úgy tűnik ö több figyelmet kíván, mint a többi.

2021. nov. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!