Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akinek az egyik cicája allergi...

Akinek az egyik cicája allergiás, a másik cicáját is hipoallergén táppal eteti?

Figyelt kérdés
Akinek több cicája van, és az egyik allergiás, a másik is diétásan eszik vagy ő ugyanúgy kapja a csirkemellet pl?

2021. nov. 22. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk mindenki egyformán eszik, mert hiába van mindenkinek saját tálja, és nem egymás mellett, hogy ne "kukkantsanak át" evés közben, nem lehet kivédni, hogy a maradékra rá ne nézzenek, ha nem figyelünk.
2021. nov. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, meg sajnálnám is az allergiásomat, hogy látja vagy érezné, hogy a másik eszi a húst, biztos rossz lenne neki, nem értené ő miért nem ehet.
2021. nov. 22. 08:45
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen, ugyanazt eszik. De a nem allergiás cicám néha kap "titokban" mást is.
2021. nov. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a hypoallergéntől nem lesz semmi baja a nem allergiásnak sem, ez nem olyan speciális, mint pl egy kiscicáknak vagy kifejezett egészségügyi bajra gyártott táp.
2021. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Az egyik cicámnak vesekímélő tápot kellett adni, de a másik belekóstolt és megszerette.
2021. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Igen, átálltunk a másik cicánál is hypoallergén tápra. Mivel látszólag nagyon finom volt (Trovet), szép volt a bunda, jó a közérzet a másikat is azzal etettük, évekig így ment és jól működött.

Amikor az egyik vesebeteg lett, a másikat is vesetáppal etettük (vadas vesés Trovet, jó volt az allergiásunknak is), a kora miatt az állatorvos is egyetértett vele.

Nálunk a lakás két végén kapnak enni. Sosem volt vita, békésen ette el a dörzsöltebb a kis mamlasz elől. Utána persze mindenki ment a másik táljához:-) morzsák ha maradtak az se vesszen kárba:-) Vesebetegség óta külön is vannak csukva, mert a vesebetegnek a kimért adagját látnom kell, hogy megeszi-e.

2021. nov. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
68%
Szerintem azt lehetetlen kivédeni, hogy ne egyenek bele egymáséba... Hipoallergéntől a másiknak sem lesz baja, csak költségesebb. Néha esetleg adnék neki mást is azért. Egyébként ha csak a csirkére allergiás, attól mást ugyanúgy kaphat ő is.
2021. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyik cicám titokban kap jutalomfalatokat, a másiknak nem adok, mert egészben nyeli le, nem rágja meg, aztán már nem egyszer volt neki szorulása tőle
2021. nov. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 cicánk van, az egyiknek valószínűleg lett valami húgyuti gondja, de nem jöttünk rá h melyiknek... megvettük a gyógytápot és mindketten kapták amíg el nem fogyott. Mai napig nem tudom melyiknek volt baja csak sejtem, de a másiknak nem lett baja tőle. Nálunk lehetetlen lett volna megoldani h külön kapjanak enni.
2021. dec. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!