Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idős kortól lehet...

Mennyi idős kortól lehet macskája valakinek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 26. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Amikor tudja finanszírozni a költségeit.
2021. nov. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egyedül él bármikor. Gyerek korban nem lesz, mert az mindig a szülők macskája, hiszen ők a felelősek érte. Felnőtt otthon élőnek meg akkor lesz az anyagiaktól függetlenül, ha a szülei megengedik.
2021. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikortól el tudod tartani, tudsz számára lakhatást, rendes körülményeket, tápot, orvosi ellátást biztosítani. Na meg persze törődést és szeretetet :)
2021. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Nekem 10 éves koromban lett macskám. A költségeit nyilván a szüleim állták, de én etettem, gondoztam és pucoltam az almot. 17 évig volt velem, amikor elköltöztem vittem magammal. :)


De ha örökbe akarsz fogadni, akkor 18 évesnek kell lenned és nem árt, ha tudod finanszírozni a költségeit is.

2021. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre anyagilag égy értelmileg is fel kell nőni. A macska hülyeségeit el kell viselni, ezt pár ember kortól függetlenül se tudja.
2021. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!