Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó, minőségi macskatápok...

Jó, minőségi macskatápok kiscicának?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani minőségi macskatápot? Fogalmam nincs, hogy milyen összetevőket kell nézni, mi az ami legyen, illetve ne legyen a tápokba.

Ha lehet olyan közép kategóriás legyen az ára, nem engedhetem meg magamnak, hogy 3000 ft/kg-ért vásároljak tápot.

Jelenleg Premier tápot eszik :) ez jó minőségű? Árban számomra jó.



2021. nov. 30. 00:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kaptunk egy papírt az állatorvostól és 6 (azt hiszem) kötelező oltás van, mindenféle betegségre -macskainfluenza,veszettség, leukémia (többit most így hirtelen nem tudom)
2021. nov. 30. 16:31
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

Leukózis, nem leukémia. :)


Gondolom a kombinált + leukózis + veszettség elleni, és ezek ismétlése, így jön ki a hat.

De fura, hogy nem egyben adja be őket, a kombinált+leukózist nagykombi néven egyben szokták.


Kinti lesz a cica? Bentinek a veszettséget feleslegesnek szokták tartani, és ha egyedül van tartva, a leukózist is.

2021. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nekünk egyben adta be a macskának, így olcsóbb is volt.
2021. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kizárólag benti cica. Pórázon viszem csak ki :)
2021. nov. 30. 20:05
 15/17 A kérdező kommentje:

Nekünk külön kell menni 3 hetente. Idáig 25.000 Ft volt csak a kötelező oltás.

Még egy kell neki aztán ennyi.

2021. nov. 30. 20:07
 16/17 anonim ***** válasza:
37%

A Dm-nek vannak sajá márkás gabona, cukor és adalékanyag mentes tápja.


Amiért olcsó, hogy "csak" 30-40%-os húsrészaránnyal rendelkezik. A legtöbb tápnál sokkal jobb választás.

2021. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%
Az én cicám is Purizon száraztápot kap. Azért ezt vettem neki, mert sokan ajánlották, először én sem igazán tudtam, hogy kell az összetevőket értelmezni. Nagyon szép fényes tőle a szőre, tele van energiával (ez a természete miatt is lehet) és mindig jóízűen eszi. Elsőre drágának tűnt, de nem kell belőle sok, főleg mert lakáscicaként keveset mozog, nincs óriási étvágya. Hosszú ideig kitart, úgyhogy szerintem jó beruházás a cica egészségébe. A nedvestápot váltogatom több márka között (pl. Applaws, Feringa), azokat is szereti. Nem válogatós cica szerencsére. :)
2021. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!