Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anyatejjel szoptatni macskát/k...

Anyatejjel szoptatni macskát/kutyát szerintetek gáz vagy normális?

Figyelt kérdés

[link]


Már sok hasonló hírt olvastam, sőt az egyik ismerősöm is szoptatta a macskáját. Ennek apropóján jutott eszembe a kérdés.



2021. nov. 30. 05:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Mai világban már bármire is azt mondani hogy nem normális....végén még beperelnek miatta, meg a politikai hovatartozásod reklámozod vele.
2021. nov. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen anyagtejjel ? A kutyának/macskának is van anyateje. Ha arra gondolsz, hogy emberi anyatejjel, akkor ismereteim szerint valamikor (50-100 éve) egyes természeti népeknél szokásban volt kisebb haszonállatokat (sertés) emberi anyatejjel szoptatni.
2021. nov. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem is azzal van gond, hogy valaki lefeji a tejet és cumisüvegből odaadja a kisállatnak. Szerintem az emberi anyatej nem igazán alkalmas állatok táplálására az összetevői miatt. Lehet kapni nekik való tápszert, ami tartalmaz mindent amire szükségük van.
2021. nov. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem normális. Én is olvastam erről, kiröhögtem. Miközben remélem, h szanaszét rágta a macs a bimbit...🤮
2021. nov. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom hogy egyrészt biológiailag nem előnyös a kis állatnak, mert a saját fajának teje tartalmazza a számára megfelelő tápanyagokat. Esetleg vészhelyzet esetén, pl újszülött cicát találsz és nem tudsz neki mit adni, de pont van anyatejed, akkor 1-2 napig adsz belőle fecskendőn keresztül, így el tudom képzelni.

Az ember részéről valami igen komoly mentális problémát feltételez közvetlenül szoptatni egy állatot, ez sokkal aggasztóbb. Nem gondolom hogy ez egy hóbort, inkább beteges.

Mondom ezt úgy hogy imádom a macskám, ő is teljes értékű családtag, de nem gyerek.

2021. nov. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Melyik az igen? A gáz v a normális??
2021. nov. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Beteg!🤮
2021. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Kérdés: blablabla gáz vagy normális?

Válaszlehetőségek: igen és nem.

Grat.

2021. nov. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

#5, csatlakozom az #5-öshöz annál is inkább, mert könnyen hozzáférhető kisciculik számára ilyen táp egy olyan környezetben, ahol reptér is van.


Ez nem gáz, hanem mentalis probléma.


Ettől függetlenül egy tanyán még megérteném ideig-óraig.

2021. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Hiába szavaztok le, meg kellene tanulni fogalmazni.

Most vagy a két válaszlehetőség legyen "gáz" és "normális", vagy a kérdés legyen úgy feltéve, hogy "igen"-el és "nem"-el megfelelhető legyen.

2021. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!