Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazatért a cicám de nagyon...

Hazatért a cicám de nagyon vad, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Július végén eltűnt szeretett macskám. Ma hazatért. Nagyon fura, egyik percben harap, másik percben dorombol. Sosem bántottuk, kezesbárány volt amíg velünk volt. Váratlanul tért haza, hónapokon át az utcában soha sem láttuk. Lakossági fórumban többször is feltettem, hogy elveszett, de már szeptemberben feladtam a keresést.

Most itthon van. Benti-kinti cica volt, kedvére ment ahova akart. Mit tegyek meg annak érdekében, hogy ne legyen ilyen vad? Az előbb simogatás közben majdnem nekem ugrott. Kis régi fekhelyét elővettük, de még nem feküdt bele. Régi alomját is elővettük, hátha. Megetettük, megitattuk. Soványnak nem sovány.


2021. nov. 30. 17:49
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzá tenni, hogy nagyon haragszanak egymásra a másik macskámmal, akivel együtt nőttek fel. Majdnem egymásnak ugrottak.
2021. nov. 30. 17:50
 2/21 anonim ***** válasza:
38%
Ivartalanítsd mindkettőt. És ha nem akarod,hogy egyszer ne térjen haza,tartsd bent. A múltkor találtam egy ilyen kinti-benti cicát a tiszafánk tövében,de sajnos a kutyám még előttem találta meg..
2021. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ivartalanítva van
2021. nov. 30. 17:56
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Legyen mindkettőnek saját helye, birtoka, ahova a másik nem megy. Külön etesd őket. Mindkettő ivartalanítása, és csak bent tartsd őket.
2021. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki időt, majd lenyugszik.
2021. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

4. Leirtam, hogy ivartalanítva vannak.:) külön helyet biztosítottnak, de holnap bevasarolok egy két dolgot neki.

5, reméljük az idő gyógyítja

2021. nov. 30. 18:00
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
A régi alom alatt az almot is kell érteni, vagy csak az alomtálat?
2021. nov. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%

Júliusban eltűnt, és csak most ment haza? Azta..

Van még remény akkor... :( nekem szeptemberben tűnt el 💔

2021. nov. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Ha holnap vásárolsz Feliway párologtatót vegyél. Van két féle, a sima és az összeszoktatós, hát meg nem mondom, neked melyiket lenne jobb. Ha tudod kérdezd meg az állatorvosotokat telefonon, ez olyan is-is helyzet, de egyszerre csak egyféle legyen.
2021. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%
Igen, 8# ez olyan jó, hogy van remény a meghasadt szívű gazdiknak. Meg az is, hogy ilyen szeretettel fogadják azt az elveszett lelket, szedik elő a régi cuccokat, mintha a koliból költözne haza a gyerek:-).
2021. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!