Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet valaki olyan...

Hogy lehet valaki olyan undorító ember, hogy egy karácsonyi vásáron macskabundát árul?!

Figyelt kérdés

Gondolom sokatok hallott már róla. Az eset győrben történt, ha jól tudom. Engem, mint cicás embert, iszonyúan felidegesített, az ilyen embereket élve elásnám!!! Gusztustalan.

Ti mit gondoltok erről?



2021. nov. 30. 18:13
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
11%
Vegán vagyok.
2021. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Mert a nyest, coboly, nyuszt, menyét mivel alacsonyabb rendű állat mint egy macska? Azokat teljesen okés nyúzni a bundájukért. Nekem meg ezzel a kettős mércével van tele a tököm.
2021. nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Kettesnek teljesen igaza van.
2021. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Én nem értem hogy történhetett meg ilyen! Ki adott erre engedélyt egyáltalán? Hallottam erről az esetről de nem sok háttér infot lehet tudni róla. Én ezt úgy tudnám elképzelni, hogy vadállatok bundáját árulták, és az egy vadmacska bundája volt. De nem tudom, akárhogy is, ha házi, ha vadmacska, vagy bármilyen másik vadállat, szarvas, róka, stb ez a mai világban már rettentően felháborítónak számít. A vadászat is elítélendő manapság már. Ez meg így, ha tényleg házi cica volt, akkor komoly büntetésre számíthat az árusító. Szerencsére az állatkínzást már nagyon büntetik.
2021. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
11%
Nem, nem hallottam róla, kerülöm a tévét, híradót. Elég nekem érdekes állatnak némelyik gyakoris, aki vadászik rá hogy min lehet utálkozni meg gyűlölködni.
2021. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%

Ugyanaz mint a róka, nyúl bunda.

Kecske, marha bőr szőnyeg, cipő...

2021. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
20%
Fogadjunk neked semmi állati eredetű ruházatod sincs. Egy valódi bőr kiegészítő sem. Megsúgom van, csak valószínűleg annyira buta vagy, hogy nem is tudsz róla. :D
2021. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
10%
7: lehet, hogy műanyag cipőban rohasztja a lábát és termeli a gombát... :)))
2021. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
7%
Igen xD Hogy a macskának legyen mit szagolgatni otthon :D
2021. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
:-))))))
2021. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!