Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Négy macska el van egy lakatla...

Négy macska el van egy lakatlan ház kertjében?

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 00:28
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Kaja nélkül? Meleg hely nélkül télen? Esélytelen.
2021. dec. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Még ha nyár lenne,akkor is húzós élelem és víz híján,nem még most ilyen hidegben,ráadásul a hó még le se esett.
2021. dec. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem! Nyilván keres gazdát, amelyik gondoskodik róla. Ha nincs ilyen, akkor elpusztul sajnos.
2021. dec. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Bár azt figyeltem meg (első vagyok), hogy az ilyen kivert, rosszul tartott (kevés és minősègtelen kaját kapnak, nem foglalkoznak velük, nincs télen meleg helyük), soha semmi bajuk nincs erre felénk. Szoktak hozzánk is járni, olyan éhesek, hogy 4 zacskó alutasakos bemegy egyszerre kb, mèg is elélnek 8 évig is. Az én cicáim 3 évesek, normálisan vannak tartva, még is folyton elkapnak valamit (hol kötőhártya gyulladás, hol a lába fáj, hol nem tud üríteni). Egyik ismerősömnek például 14 évet élt a macskája úgy, hogy kutyakonzerven meg olcsó tápon élt, úgy hogy napi egyszer kapott enni. Persze azóta változtatott, mivel elmagyaráztam neki, de érdekes …
2021. dec. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

3 éve vettem egy házat, a melléképületben egy nagy ládában voltak krumpliszsákok, abban volt 6 újszülött kiscica.

Anyuka is megjelent, rendszeresen odajárt egerészni a házhoz.

16 éve üresen állt a ház.

A macska az macska, nem b.zikutya jutifalatkákkal, #1-#3...

2021. dec. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Ja és oltva nem voltak, soha nem kaptak se féreg se bolhaírtót, orvos sosem látta és ivaros is volt persze. Szomorú, de úgy volt
2021. dec. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
5-ös Kérdezd meg a szomszédokat is, akik helyetted etetik őket.
2021. dec. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
5-ös: persze, mert vannak olyan emberek mint például én is, hogy meg sajnálom a nyávogó kóbor macskákat és adok nekik kaját … sok ilyen van, vagy ki figyelik hogy mások mikor adnak enni a cicának, aztán mennek megeszik előle. Mikor nekem is régen kinti macskáim voltak, kitettem az enyémnek a kaját , fel perc múlva az idegen macska ette
2021. dec. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Azért ne felejtsük már el hogy a macska háziasított vadállat, ráadásul ragadozó. Az ösztöneit nem tudjuk megváltoztatni.

Tehát bármely okból kénytelen egy lakatlan ház kertjében élni, feltalálja magát és életben marad.

Teljesen más téma hogy milyen minőségű életben, lehet hamarabb elpusztul, elüti az autó, verekedés közbeni sérülései elfertőzödnek, stb....

2021. dec. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Azért abba gondoljunk bele hogy persze, mindenki tud egy kóbormacskát aki 10 évet élt (bár ez kb olyan mint a hajléktalan aki 50 évesen hal meg, nem egy nagyon matuzsálemi kor) de minden ilyenre jut egy rakás macska akit egy éves kora előtt már a főúton látsz szép lassan a betonba lényegülni vagy megmérgezve az árokban heverni, nézzétek meg macskamentő szervezetek oldalait, naponta érkeznek beteg, haldokló macskakölykök hozzájuk.
2021. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!