Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért rágja magát a macskám?

Miért rágja magát a macskám?

Figyelt kérdés

Volt egy sérülése ami mostanra már szinte begyógyult, de most elkezdte véresre rágni a combját.

Ez mit lehetséges? Ugyan azt eszi amit korábban.

Köszönöm a válaszokat.


2021. dec. 7. 15:43
 1/5 anonim válasza:
Szerintem viszket neki a seb. Lehet hülyeséget mondok, de én erre gondolok. A barátomnak a kutyusával is ez van sajnos, oltást kap erre,meg krémet és kötést.
2021. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Atka/bolha/kullancs? Nem túl száraz a bőre és irritálja?
2021. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert visz-cat neki... Najo viccet félretéve lehet száraz a Bőre, én cicám is akkor rágta magát véresre lehet állatorvoshoz kell fordulnod
2021. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megfelelő táplálással kezelhető a probléma, csak ne a legolcsóbb leggagyibbat add neki. Vannak különböző tápok érzékeny bőrű állatoknak.
2021. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A sérülése előtt nem rágta semmijét, illetve tök más helyen volt a sérülés és most a rágás.

Semmilyen paraziták nincsen.

2021. dec. 7. 18:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!