Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi okozhatja az étvágytalanságát?

Mi okozhatja az étvágytalanságát?

Figyelt kérdés

Kb. fél éves ivaros kandúr már 3. napja nem eszik(legalábbis itthon nem)


Elvittük orvoshoz, de nem tudott rá semmi konktrétat mondani. Nem lázas, nincs kiszáradva, kevésbé aktív, mint máskor de ezen kívül mást nem látni rajta.


Valakinek volt már hasonló tapasztalata?



2021. dec. 10. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem kéne kiengedni, főleg nem kölyköt, és főleg nem ivaros kandúrt. Akkor látnád is hogy mit eszik, és nem is cserélődnének a macskáid 2-3 évente.
2021. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Szájfekély, forgromlás, ínygyulladás. Másik orvos is kell neki, ha nem jön rá az ilyenre, nem ért a szakmájához.
2021. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Fogyókúrázhat.
2021. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnézte a fogait is, de ott sem látszott semmi.
2021. dec. 10. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Ivartalanítsd. Van már elég kóbor macska az utcán, nem kell melléjük többet csinálnia.


Legyél felelős állattartó.

2021. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nyilván tervezem ivartalaníttatni, de úgy tudom, hogy 6-7 hónapos korukban ideális, ezért nem vittem eddig. Bár a kérdésemnek ehhez nem sok köze van.
2021. dec. 10. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Ha nincs ivartalanítva, gyakrabban megy el otthonról csavarogni, így gyanús - mint írtad is - hogy másnál kajál.


Ennek az is lehet a vége, hogy valaki agyonüti. Tudom, szomorú, ilyenek az emberek, ugyanakkor én se örülnék neki, ha a szomszéd macskája átjárna hozzám enni, főleg, ha nem hajlandó ezt velem megbeszélni és nem próbálja meg az állatot a portáján belül tartani.


Ez összetett dolog, tudom.

2021. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!