Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Toyger macskát hol lehet...

Toyger macskát hol lehet venni ? Van esetleg Magyarországi tenyésztő?

Figyelt kérdés
2021. dec. 12. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
2021. dec. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Vagy beírod hogy toyger macska a facebook keresőbe.

1-2 régebbi hirdetés van. Macska tulajok fotói is. Írsz nekik privátban hogy " elnézést a zavarásért, láttam egy régebbi posztjában hogy toyger macskája va. Megkérdezhetném hol vette? Én is szeretnék egyet"

Egy macska kávézóba is láttam kirakva toygeres fotót. Felhívod, megkétdezed hol vették.

2021. dec. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos itthon nincs tenyésztő.
2021. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sellolany ***** válasza:
17%
Egy keverék, házi macskát is ugyanúgy lehet szeretni, ha örökbefogadsz egyet, megmented két állat életét. Azét, aki magadhoz veszel, s azét, aki be tud kerülni a helyére. Sokkal nemesebb, mint támogatni egy szaporítót. Múlt héten fogadta el az Országgyűlés, hogy a szaporítók 1-3 év letöltendőt is kaphatnak. Ez sok allatvédő kitartásának is az eredménye, illetve igen sok állat köszönheti nekik az életét, inkább őket támogasd! Megérdemelik. Aki anyagi érdekből pároztat állatokat, legtöbbször erőszakkal, nem érdemli meg.
2021. dec. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Akkor hajrá, vigyél haza egyet. Nem másra kell rátukmálni. Bírom az ilyen "állatmentőket" akik másokkal takaróznak mindig.

Ha venni akar akkor megteheti, semmi közöd hozzá.

Remélem azok a szaporítók is kapnak büntit, akik a házimacskákat szaporítják. Nem a fajtajellegűekkel van tele minden bokor. Nem azokra szerveznek gyűjtéseket, hogy ilyen meg olyan kezeléseket kapjanak, hanem az agyonszaporított házimacskákra akik a kutyának nem kellenek. Aki vesz macskát az általában bent tartja, él a cica 10-20 évet.

Az ingyenes fogyóeszközös gazdik meg havonta, max évente cserélik a macskát. Inkább ezzel foglalkozz.

2021. dec. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sellolany ***** válasza:
55%
Jobban ásd bele magad az örökbefogadás menetében, mert egyáltalán nem kapsz csak úgy mentett macskát, nagyon is megnézik az állatmentők, kinek adják oda. Akik lecserélik a őket évente, ahogy írod, ugyanolyan alja népség, mint az, aki pénzért vesz állatot. Van közöm hozzá, ez a társadalmi felelősségvállalás, beleteszünk egy csomó energiát, hogy minél kevesebb állat szenvedjen. Ez nem takarózás, ha nincs kereslet, nincs kínálat. Ha a vásárlók fel tudják mérni, milyen károkat okoznak, a szaporítók is fogyni fognak.
2022. okt. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sellolany ***** válasza:
55%
Kérdező, írtál egy üzenetet, ide nem merted kiírni, hogy egy gyökér vagyok, meg takarodjak innen. Nem vagyok gyökér, nekem sok állat köszönheti az életét, eltakarodni meg szintén nem fogok erről a weboldalról csak azért, mert megkértél rá. Írd már ki nyilvánosan, te mit tettél, hány állat mit köszönhet neked, s mennyit költöttél mentésre. Köszi!
2022. okt. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!