Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a macskámmal, hogy...

Mit tegyek a macskámmal, hogy meg lehessen simogatni?

Figyelt kérdés
Utcáról hoztuk, pici volt, nem az a nagyon pici, de kb 4 hónapos. Mindent megkap, tényleg jó helyen van nálunk már fél éve, de elfut, fúj ránk. Mit lehetne tenni? Lány cicus
2021. dec. 18. 17:07
 1/7 anonim válasza:
100%
Próbálkozz macskamentával, az nálunk is hatásos volt. Esetleg a jutalomfalatot is megpróbálhatod, ha lerakod magad mellé hátha odamegy a közeledbe, és óvatosan nyújtsd oda a kezed, hogy meg tudjon szaglászni.
2021. dec. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezek már mind voltak. Szokott szaglászni és alszik velem az ágyban, de ha megmozdulok, elfut, megszagolja a kezem, aztán elmegy, és ő már megvert engem, random jött és szétkarmolta a kezem, de nem engedi, hogy megsimogassam, vagy én menjek közelebb hozzá, fúj rám és elfut. Ennyi idő után ez már nem okés, főleg hogy nem volt az utcán sokat, és már nagyon szeretném megsimogatni:(
2021. dec. 18. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokmindent megélhetett szegényke az utcán. Macskamenta, jutalomfalat jó ötlet. Biztos van egy biztonságos kuckója is, ahol nem piszkáljátok, ha oda bújik, tartsátok tiszteletbe, hogy egyedül akar lenni. Nekem van olyan kandúrom, akinek másfél év kellett hozzá, hogy ne kelljen ,,űzni,, és ne csak elviselje a simogatást, hanem élvezze is.. Már bizalmasabb, dorombolós. Megéri kivárni, nagyon szívmelengető, amikor egy bizalmatan cica végre elengedi magát és mer önmaga lenni. Haggy neki időt, amennyi csak kell, biztosan fel fog oldódni.
2021. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos sok idő kell hozzá, hogy mennyi, azt nem lehet megmondani
2021. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9 évig volt velünk az utcáról befogadott macskánk. 2 év ebből azzal ment el, hogy ne bújjon el, merjen előttünk aludni, és megengedje, hogy megsimogassam.
2021. dec. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az en macskam egy igazi seggfej volt az elso 4 evben. En elfogadtam, hogy o ilyen es nem nagyon piszkaltam, mert ha simogatni akartam vagy barmi, akkor ugy nekem ugrott, hogy az nemigaz. Eltunk egymas mellett, etettem, ennyi volt. Bantott ez a dolog? Igen, de igazabol ha macskat fogadsz be, szamolni kell azzal, hogy nem pont olyan lesz, mint amire te vagysz.

Aztan egyebkent valami tortent es 4 ev utan mar hagyja, hogy simogassuk, o jon oda, dorombol, hizeleg, velem alszik, stb. Oszinten nem tudom, hogy mi kattant at nala, mert valtozas nem tortent az eleteben.

Lehet,hogy soha nem lesz baratsagos a macskad, de ne utald ezert ot. Nem azert csinalja ezt, hogy kibasszon veled, a macskak ontorvenyuek.

2021. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"és már nagyon szeretném megsimogatni:("

Márpedig ezzel még lehet nagyon sokat kell várnod, jobb, ha felkészülsz.

2021. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!