Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon de nagyon őszintén : a...

Nagyon de nagyon őszintén : a macskák hány százalékának büdös a feneke? Avagy a mítosz ellenére találkoztál már olyan macskával akinek bűzlik a segge rendszeresen mert egyszerűen nem tisztítja?

Figyelt kérdés

2021. dec. 18. 21:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Azt a macskáktól kellene megkérdezni,nem hinném hogy az emberek,legalábbis én biztos nem szoktam a macska hátsóját szagolgatni.
2021. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Jobb helyeken nem szagolgatjuk a macskák fenekét, nem tudom, te hogy vagy vele :D
2021. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Néha megszagolom, nem úgy beletúrom az orromat az ülepébe, csak pár centiről, de egyik macskánknak sem az a háromból. Rendszeresen tisztogatják magukat.
2021. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

Es az emberek hany szazalekanak budos a segge?

Milyen kerdes ez? :D Van macskam, de nem budos, bar a segget soha nem szagolgattam.

Ha a te macskad budos, akkor vagy valami baja van vagy a kaja nem megfelelo szamara, akarmi.

Ra kell jonni a problemara.

2021. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem a macska seggével van a baj, hanem a te agyaddal, ha állandóan a macskasegget szagolgatod. 😄
2021. dec. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Van macskám. Rendszeresen fizikai kontaktus is vele, de még sosem szagoltam a fenekét. A combja biztos nem büdös, de nyilván a feneke lehet az, mint az embereknek is, a genitáliák nem rózsa illatúak.
2021. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
A macska nagyon tiszta állat soha nem büdösek a testrészei legfeljebb az ürüléke.
2021. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy egy macska feneke távolról érezhetően büdös, nyilván nem belenyomta az orrát, legalábbis remélem...

A cicák feneke nem büdös, esetleg akkor, ha emésztési problémájuk van. De én még nem találkoztam büdös fenekű cicával. De ismét kiemelném, hogy nem szagolgatjuk a cica fenekét!

2021. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
27%

"Ha macskasegg hát legyen macskaseggszagú. Ne otkolontól bűzlő. "

(Gé Apollinaire parafrazálva)

2021. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Akkor tisztázzuk : eszem ágában sincs szagolgatni a popsiját hanem felugrik az ember ölébe, vállára, arca közelébe akárhol és messziről bűzlik a csípős macskaszarszag.


Többféle étellel próbálkoztunk eleinte de végül kifigyeltem, hogy - volt életem során vagy 25 cicám - egyszerűen nem vacakol a fenékpucolással, pontosabban alig.

Láthatóan nem a kedvére való dolog.


A többi cicám korrektül csellózott addig míg nem lett csillogó villogó, szagtalan.


Ezek szerint ez a büdös seggű legény egy trehány alak.


Az volt az alap kérdésem hogy mennyire gyakori hogy bizonyos macskák nem mosakodnak rendesen.

2021. dec. 18. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!