Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pézsma illata volt?

Pézsma illata volt?

Figyelt kérdés
Nemrég gazdihoz ment egy utcáról begyűjtött macsekom, ivaros kandúrka. Kezdetben büdi volt a különböző betegségei miatt, de aztán olyan 1 hét elteltével kellemes, édeskés, nagyon jellegzetes, semmire nem hasonlító illata lett. Még a ruhám is bevette, amihez hozzá ért. Nincs semmim, amiröl átragadt volna ez az illat a macskára, pl. öblítő, stb. Maga a macska árasztotta ezt a szagot. Van egy ivartalan kandúrom, de neki soha nem volt ilyen szaga. :)

2021. dec. 22. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
A cicáknak általában van egy finom cicaillatuk, én nagyon szeretem. Erre a pézsmára még nem figyeltem fel.
2021. dec. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, a mi cicánk is illatos, de nem így. Még a szoba csukott ajtaján is átérződött ez a szag.
2021. dec. 22. 12:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik cicámnak van ilyen jó illata, mintha valami édes parfüm lenne vagy bonbon. Először azt hittem, hogy összeente magát valamivel, de ez a természetes illata. Ivartalanított lány cica. Az ivartalanított kandúromnak semleges illata van, nem nagyon érezni rajta semmi különöset.
2021. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én ivartalan kandúromnak is parfümös illata van :)
2021. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El fog múlni hamar.
2021. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, olyan parfüm jellegű.


Amúgy a macskusz maga egy roppant nyílt, kiegyensúlyozott állatka, látszott rajta, hogy meg van elégedve a dolgok állásával :)

Lehet emiatt is volt ilyen illata. "Boldogság" hormon.

2021. dec. 22. 13:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Mikor hamar? Az enyém már hét éves, és ilyen illata van.
2021. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Balasa Bence ***** válasza:
100%
A mi cicánk ivartalanított nőstény. Én nem nagyon szoktam figyelni a szagára (kivéve ha a fejemhez dörgölőzik), de tény, jobb mint a kutyaszag.
2021. dec. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!