Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskás furcsaságok, mit...

Macskás furcsaságok, mit szólsz hozzá? Link az első ára se semmi, vajon vett már bárki is?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2010. szept. 7. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azon gondolkodom, hogy mikor vegyek macska-szaunát és macska-szoláriumot, kis kedvencemnek. (Mert függőágya és vízágya már van...)
2010. szept. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
LOL egy mosógépdobért elkérni 125000-et?
2010. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
első: soha nem vennék, nem azért írtam ki h vegyek e, csak ledöbbentem h erre ad ki bárki is valaha pénzt?
2010. szept. 7. 13:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Dragak. Mashol sokkal olcsobb minden. Es en sem futtatnam a macskamat kerekben. Mar csak azert sem, mert abban egy normalis macska max kocogni tudna, nem futni...

Sot, belegondolva a "atlagosnal picit nagyobb, de megsem egy Maine Coon" meretu macskam talan bele se ferne rendesen. :P

2010. szept. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ráadásul sztem tuti nem szaladna benne. a macska nem olyan buta mint egy hörcsög, nem fog a semmiért monotonon futni, inkább tombol a lakásban, legyen az bármilyen kicsi is.
2010. szept. 7. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első minden macskakiállításon van és mindig megpróbálják rámtukmálni. iába mondomh nem kell a cicámnak ilyen. Még is erőszakosak xD
2010. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amugy is, a macska nem arra valo, hogy kocogjon @_@ (vagy fusson). Annak, hogy az izmai meg legyenek dolgozva, masznia (fuggeszkedni) ugrania (a csillarig. :) kusznia (a rugalmas gerincert) kell. Neha belefer egy kis hasizom erosito forgolodas is.

De ha csak kocog, hamarosan gepard lesz. :P

2010. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy a macska le se szarná ezt a förtelmet.
2010. szept. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!