Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskam valoszinuleg patkany...

A macskam valoszinuleg patkanymerget evett, delutan vettem eszre, haldoklik (kinti macska, nincs mindig szem elott) Behozam a lakasba, de izamit elernyedve fekszik, sarga a szeme, zold a szeklete, verzik a szaja. ?

Figyelt kérdés
Allatorvoshoz nem tudom vinni, gyerek vagyok, a rokkant anyukammal elek, kocsink nincs, ismeros se akit megkerhetnek h vigyen el tobb 100 kmre korhazba. Karacsony este amugy se foglalkozna se velunk, se a macskaval, """hiszen ez csak egy macska"""" Adtam neki K vitamin cseppet, szen tablettat. Barmi mas otlet?
2021. dec. 24. 18:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%

Ha van tej adj neki, ha máshogy nem akkor injekciós tűvel szívószállal bárhogy mert semlegesíti vagy ha van olyan vitami. ( Multi kalcium bármi) amiben K VITAMIN van az is jó.


Helyi fb csoportban kérj segítséget

2021. dec. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
13%
Nem kellene annyira erintkezned vele ha mergezett lett. Mindenkeppen huzz gumikesztyut de ot mar nem menti meg semmi. Temesd el.
2021. dec. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Van itthon k vitamin csepp, anya szedi. Napi 12 csepp van rajta, a macskanak adtam 3 cseppet kisvizbe feloldva fecskendovel a szajaba
2021. dec. 24. 18:19
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Fb csoportban kérj segítséget
2021. dec. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, valószínű nem menthető de kérj segítséget... Az én macskám kb 4* volt mérgezett tej segített kutya baja se volt
2021. dec. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Lena7 ***** válasza:
100%

Ha márt vért köhög, akkor szerintem már a tej nem segít..

Szerintem legyél ott mellette addig amíg tudsz, esetleg kérj segítséget valakitől a városodban.

Karácsony van, hátha valaki segít.

2021. dec. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
Jajj hát az én cicám is nem is egy halt meg,szerintem ha nem viszed még időben akkor nem hiszem hogy még van esély.
2021. dec. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Egy 500 fős faluban lakunk. Itt nem szokas allatorvos vinni a beteg allatot, minden kutya lancon, moslekon el. Szomszednak van kocsija,de ha szenteste beallitok hozza h figyelj, menjunk allatorvoshoz mert haldoklik a macskam kirohog.
2021. dec. 24. 18:52
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
Most vagy soha ha nem mersz beállitani akkor a cicádra keresztet vethetsz.
2021. dec. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
Innentől a te lelkiismereted...
2021. dec. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!