Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskamentőkről mi a véleménye...

Macskamentőkről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy találtam egy cicát és kiváncsi lennék hogy milyen sora lenne ott? Nem akarom rossz helyre vinni. Kérlek segítsetek!
2010. szept. 7. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

A macskamentők civil emberek, akik a saját szabadidejüket és pénzüket áldozzák az árva állatokra.

Sajnos nincs ilyen foglalkozás hivatalosan, hogy macskamentő. A saját otthonaikba próbálják meg elhelyezni ezeket a szerencsétlen cicákat. Erőn felül.

Mit gondolsz milyen sorsa lenne azoknál, akik saját maguktól vonják meg a jót, csak hogy megmentsenek egy macskát?

Kérd meg, hogy segítsenek hirdetni, de te is segíthetsz azzal, hogy a cicát beoltatod, féregteleníted. ivartalaníttatod. És magadnál tartod, amíg nem kerül gazdihoz. Én magam is voltam ideiglenes befogadó.

Szóval a segítség kétoldalú.

2010. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

(egyébként már most fotózd le a cicát)

A macskamentőknek a gazdikeresésben és a gazdik kiszűrésében nagyon nagy rutinja van. Csak nekik is kell segítség:-)

2010. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te is lehetsz macskamentő. Vidd haza a macsekot. Parazitamentesítsd, olttasd, ivartalaníttasd, fényképezd le és keress neki normális gazdát.

Aztán válaszolj a saját kérdésedre, mint macskamentő :-)

2010. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Emberfeletti munkát végeznek. De általában 150%-os teltház van náluk, ha felhívod őket, tuti, hogy azt mondják, hogy próbáld megoldani valahogy.
2010. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is macskamentő vagyok de most arra a hely hogy macskamentő alapítvány gondoltam. Rendszeresen fogadok be kidobott cicákat, ezt is ivartalanítttattam oltattam féregtelenítettem és parazitamentesíttettem. Szóval készen áll már és hirdetem is. De sztem felhívom a macskamentőket hátha el tudják helyezni. De úgy értettem amúgy a kérdést hogy nem tartják kis ketrecekben csak némi inni-meg ennivalóval?
2010. szept. 7. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erről egyetlen módon tudsz meggyőződni. Ha elmész és megnézed a honlapon szereplő gazdikeresőket. Ha nem mutatják meg, vagy csak 1-2 cicát láthatsz, akkor valamit nyilván titkolnak.
2010. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!