Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az után érdeklődöm, létezik...

Az után érdeklődöm, létezik olyan macskakaja, amiben vitaminok megvannak, viszont nem hízik tőle a macska. Tavasszal befogadtam egy csont bőr macskát. Fürdés, doki, vizsgálat, minden rendben, de folyamatosan enne. Mára már lassan gurul?

Figyelt kérdés
Valami olyan kaja kellene, amitől érzi, hogy tele a poci, de nem rakódik fel rá, mint fölös súly.
2021. dec. 28. 16:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Naponta hányszor adsz neki enni?
2021. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Tudtommal nincs ilyen ennivaló. Az adagot tudod kontrollálni. Szegényke biztosan soha többé nem akar éhezni. Én a helyedben örülnék neki, hogy gurul, nem lenne szívem diétáztatni (de ez csak személyes vélemény).
2021. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

"Én a helyedben örülnék neki, hogy gurul, nem lenne szívem diétáztatni (de ez csak személyes vélemény)."


Ha ennek a gurulásnak a macska egészsége látná kárát, akkor már nem biztos hogy ugyan így látnád.

2021. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
#3 Én nem tettem fel kérdést. (2) A kérdésre válaszolj.
2021. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Enni? Napi 3 alkalommal, de folyamatosan kéri. Kinti macska lenne, de folyamatosan a lábamon alszik. Kimegyek a kertbe, elkísér, de jön is vissza velem. Azt nem szeretném, ha az elhízástól lenne problémája. Elé teszek 3 darab 100 grammos kaját, azt is simán betúrja egyszerre.
2021. dec. 28. 17:09
 6/18 anonim ***** válasza:

4.Tudom hogy nem te kérdeztél, de én mégis úgy éreztem hogy válaszolnom kell a gurulós felvetésedre.


5. Pedig szerintem jobban járnál ha visszafognád a macskád etetését, mert ha így folytatod akkor lehet hogy rövidesen nem lesz ami kísérgessen.

2021. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

De minek eteted halalra? Ez a te hibad! Enni ker? Es? Nem kap es kesz!

Tessek kiszamolni grammra pontosan az adagjat.

2021. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7/7 Oké, csak már vagy 40 éve van macskám. Mind keveset evett, egy 100 grammos konzervet -4 alkalomra ettek meg. Van egy szobamacsek is, adok neki reggel, délig nyammog 100 gramm kaján.. Ez meg bánatosan nyávog az edénye felett.
2021. dec. 28. 17:39
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
8. Bizonyára azért nyávog mert hozzászoktattad az evéshez. Magyarul egyet nyávogott és te már adtad is neki az enni valót. Na pont ezt nem szabad, mert mint a mellékelt ábra is mutatja, elhízás lesz a következménye.
2021. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#6 Én meg úgy tudom, hogy nem ez az oldal célja. A kérdésre keressük a választ és nem egymás véleményét fumigáljuk. Legalábbis az eredeti elgondolás ez lenne.
2021. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!