Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A fiú macskák szagjelei...

A fiú macskák szagjelei nagyon büdösek? Lakásban szeretnék tartani cicát. Inkább kandúrt, de nem tudom melyik lenne előnyösebb.

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon:( odapisil, semmi nem űzi el a szagot. Főleg, ha kanapé v. szőnyeg.
2010. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyémet ivartalanítottam, most már nem jelöl
2010. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha időben (6 hónapos korában) ivartalanítod, akkor nem fog jelölni. Úgy nem büdös.

Nekem is kandúrom van.

2010. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ivartalanítani kell akkor nem fog jelölgetni. 5-6 hónapos korban, mikor először próbálna jelölgetni, el kell vinni kikapatni a mogyeszokat. Neki is jobb lesz így, nektek is.

Ráadásul a kan macska ivartalanítása kevésbé kockázatos, mint a nőstényé.

2010. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felelős gazda időben (ivarérés előtt) ivartalanítja a macskáját, úgy meg tök mindegy, hogy fiú vagy lány volt-e.
2010. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyedul lakasban tartott kandurmacska altalaban nem jelol (annyit) amugy tenyleg az ivartalanitas a megoldas.

En mondjuk nem tanacsolom a ivareres elotti korai ivartalanitast (en azok koze tartozok, aki szerint az egeszsegugyi kockazatot jelent).

Egyebbkent az ecet eltunteti a kandurszagot. Es hagy helyette ecetszagot. -_-!

2010. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ivartalanított kandúrom van. Rendesen illatos. :)
2010. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!